WOOWSTUDIO

CGI Artist

FormaFull-time

Plat1300 — 2000 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané01.06.2021

Náplň práce

Budeš mať na starosti

Tvorbu architektonických vizualizácii - modelovanie, renderovanie a postprodukciu
Komunikáciu s klientom
Návrh a tvorbu virtuálnych svetov, do ktorých budú zasadené jednotlivé modely budov
Tvorbu virtuálnych prehliadok vo virtuálnej realite
Tvorbu prezentácii pre klientov
Viac na: https://woowstudio.com/sk/kariera/cgi-artist/

Požiadavky

Očakávame od teba

Cit pre estetiku a kompozíciu pri tvorbe architektonických vizualizácii výhodou
Kreatívne myslenie
Schopnosť samostatne riešiť zadanie a dodržať stanovený deadline
Profesionálnu znalosť 3ds Max a Vray alebo FStorm
Profesionálnu znalosť Adobe Photoshop
Znalosť Corona rendereru výhodou
Znalosť Adobe Premiere a After Effects výhodou
Skúsenosti s fotografovaním výhodou
Anglický jazyk aspoň na úrovni B1 výhodou
Nebojíš sa experimentov a problémov, rád sa z nich poučíš a veci zlepšíš

Ponúkame

Očakávaj od nás

Pekné pracovné prostredie a dobrú atmosféru založenú na priateľských vzťahoch a tímovom duchu
Pravidelné firemné akcie a teambuildingy
Zaujímavú prácu s najnovšími technológiami zo sveta 3D a virtuálnej reality (Oculus Rift, Google Daydream, Samsung Gear VR a iné), vlastná renderfarma.
Možnosť home office
Že sa u nás rozhodne zabavíš a veľa sa naučíš
Super kolegov, ktorí ti pomôžu v čokoľvek v čom sa necítiš komfortne
Investovanie do vzdelávania a profesionálny rast
Zahraničné projekty