Wolt Slovensko

Marketing Trainee / Intern

MestoBratislava

FormaInternship

Plat5 — 7 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané28.07.2021

Wolt je technologická spoločnosť so sídlom v Helsinkách. Vďaka nej je neuveriteľne jednoduché objaviť a nechať si doručiť z tých najlepších reštaurácií, potravinových reťazcov a lokálnych obchodov. Poslaním spoločnosti je prinášať lepšie riešenia pre mestá a obce a prepájať zákazníkov, obchodníkov a kuriérov. Platforma Wolt
uľahčuje zákazníkom objednanie čohokoľvek prostredníctvom jednej praktickej aplikácie, obchodníkom umožňuje dodatočný predaj a kuriérom poskytuje flexibilnú možnosť zárobku. Aby toto všetko bolo možné, Wolt vyvíja škálu technologických riešení od lokálnej logistiky cez softvéry pre maloobchodné prevádzky až po finančné riešenia. Taktiež prevádzkuje vlastný online supermarket pod značkou Wolt Market. Wolt bol založený v roku 2014 a svoje sily spojil so spoločnosťou DoorDash v roku 2022. DoorDash dnes pôsobí v 27 krajinách, z toho v 23 so značkou Wolt.

Prvú prevádzku spustil Wolt v Bratislave 19. 9. 2019, neskôr pridal Košice, Trnavu a Banskú Bystricu. V roku 2021 Wolt na Slovensku expandoval do 8 miest - Nitry, Žiliny, Prešova, Zvolena, Trenčína, Martina, Liptovského Mikuláša a Popradu. Tento rok expandoval do ďalších miest, a to do Prievidze, Bojníc a Nových Zámkov. Prvý Wolt Market na Slovensku otvoril Wolt v Bratislave a neskôr sa pridali aj Košice. V septembri otvoril v Bratislave druhú prevádzku v Petržalke. Wolt okrem toho svoje služby poskytuje aj v menších mestách s modelom vlastného doručenia. Na platforme pravidelne pribúdajú
noví partneri z oblasti gastra aj retailu.

Náplň práce

Hľadáme stážistov na Marketing!
Sme Wolt, fínska spoločnosť, ktorá je na Slovenskom trhu od roku 2019 a preslávila sa službou v oblasti doručovania jedla. Našou misiou je stať sa aplikáciou, cez ktorú si objednáte čokoľvek, kedykoľvek chcete, viac o nás si prečítate napríklad tu. Si mladý človek, ideálne študent (nie je však podmienkou), ktorý sa rád veľa učí a rád by nasal poznatky aj z praxe? Prihlás sa k nám na stáž.

Hľadáme proaktívnych mladých ľudí, ktorí sa vidia v marketingu v technologickom prostredí, nezľaknú sa žiadnej výzvy a pomôžu nám s tvorbou obsahu, prekladov, vizuálov, ako aj inou dôležitou dennodennou prácou marketingového tímu. Na oplátku ponúkame cennú skúsenosť z fascinujúceho a dynamicky sa meniaceho prostredia jedného z najrýchlejšie rastúcich startupov v Európe a referencie, či mentoring od skúsených marketérov.

Dĺžka stáže: 3-6 mesiacov
Miesto výkonu práce: Bratislava / remote
Level pozície: Platená stáž
Typ: 10-20 hodín týždenne
Nástup: September

Čo bude tvojím každodenným chlebíkom?
Copywriting. Lokalizácia webovej stránky, preklady našich apiek, obsah v apke, newslettroch, na sociálnych sieťach, blogu, platené reklamy či briefy. Tieto veci majú niečo spoločné - všetky potrebujú kvalitný text, prostredníctvom ktorého doručíme informáciu o našej apke, novinkách, či aktivitách človeku na druhej strane.
Tvorba / koordinácia tvorby grafických podkladov. Ak vieš robiť vo Photoshope, máš plus, ak ho ale neovládaš, nevadí, naučíme ťa to.
Support pre marketingový tím v každodenných úlohách. Vo Wolte sa neustále niečo deje. Raz chce reštauračný tím objednať propagačné materiály do nového Wolt mesta, inokedy treba pripraviť nový dizajn promo kupónov pre reštaurácie, neskôr potrebujeme zoskupiť nejaké vizuálne podklady alebo skontrolovať obsah v apke.

Ak ťa ponuka zaujala, pošli nám životopis na [email protected]. Prilož aj krátky motivačný list, v ktorom okrem predstavenia sa, odpovieš aj na tieto otázky:

  • Prečo by sme mali zobrať práve teba?
  • Čo z marketingu ťa najviac baví a čomu by si sa v budúcnosti chcel/a venovať?
  • Čo očakávaš, že sa na stáži naučíš/čo ti stáž dá?

V maili, prosím, uveď aj dátum, odkedy môžeš nastúpiť.

Požiadavky

  • Cit pre písanie textov a dobrá štylistika.
  • Estetické cítenie a kreatvita.
  • Organizačné zručnosti. V našej firme sa všetko deje rýchlo a niekedy je toho veľa. Ak si ten typ, ktorý dokáže rýchlo preskočiť z jednej úlohy na druhú a dokážeš efektívne skoordinovať viacero strán, budeme si rozumieť.
  • Can-do prístup, orientácia na výsledky a chtíč učiť sa.
  • Dobrá angličtina
  • Ďalším plusom je, ak si zdatný/á v analytike a dokážeš z dát vyčítať zaujímavé insighty, či pripraviť jednoduché vyhodnotenie kampane.

Ponúkame

  • Odmenu vo výške 5-7€/hod.
  • Mentoring a referencie od skúsených marketérov.
  • Možnosť učiť sa od špecialistov z celého sveta a načerpať marketingové zručnosti v jednom z najrýchlejšie rastúcich startupov v Európe.
  • Skúsenosť z technologickej firmy operujúcej v jednom z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich odvetví a zaujímavé insighty z tohto prostredia.
  • Zľavu na produkty zakúpené cez Wolt.