Wisible

- Vieš čo je to CTR? Hľadáme PPC Špecialistu

FormaFull-time

Plat1300 — 1900 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané16.02.2021

Wisible - kde marketing stretáva odvahu. Tím smelých inovátorov, ktorí menia hru v digitálnom marketingu pre menšie a stredné podniky. Veríme v slobodu, zodpovednosť a správnu dávku humoru.

Náplň práce

Ako jeden z nás budeš klientov učiť a pomáhať im ako marketing používať lepšie a efektívnejšie. Si si vedomý výhod, ktoré marketingová agentúra ponúka narozdiel od freelancingu, lebo vnímaš marketing pre klienta ako komplexný celok. Ku klientom máme osobitý prístup a pravidelne s nimi komunikujeme. Tvojou prácou bude nastavovanie cieľov, vytváranie a optimalizácia kampaní a vyhodnocovanie výsledkov.

Mimo práce za PC máš možnosť zapojiť sa aj do kreatívneho procesu formou interných meetingov so svojimi kolegami. Neminú ťa ani stretnutia s klientmi, ktorým občas odprezentuješ ako sa darí ich kampaniam, zhodnotíš, čo by bolo treba zlepšiť a navrhneš možné riešenia. Odporučíš zvýšiť kredit, pridať nové služby apod.

Viac info: https://wisible.sk/ppc-specialist

Požiadavky

Čo od teba očakávame?

  • optimizmus a dobrú náladu
  • máš minimálne 3-ročné profesionálne skúsenosti manažuješ eshopy, webové
    stránky s dopytovými formulármi
  • baví ťa vylepšovať kampane a máš záujem v marketingu napredovať
  • páči sa ti poslanie Wisible pomáhať menším a stredným spoločnostiam
  • zvládneš sám napísať popisy a nadpisy kampaní, i keď je pravda, že copywriteri sú
    vždy poruke
  • rád pracuješ v menšom tíme s ostatnými kreatívcami, copywritermi či projekt
    manažérmi, no vieš byť aj samostatný
  • si zodpovedný a otvorený
  • si makač a vieš potiahnuť, keď treba

Znalosti a schopnosti:

  • PPC Google, GDN, Remarketing, Facebook PPC
  • nastavovanie meracích kódov v GTM a Analytics
  • vytváranie a optimalizácia kampaní v Google Ads
  • dobré komunikačné schopnosti
  • kreativita vítaná

Do plusu:

  • anglický jazyk
  • vtip na každý deň
  • stolný futbal na dobrej úrovni

Ponúkame

  • práca vo veselom a stabilnom kolektíve
  • sloboda a podpora tímu
  • možnosť podieľať sa na chode a smerovaní firmy, tvoje nápady a názory nás
    zaujímajú
  • stabilná práca, kde sa môžeš spoľahnúť na férový a priateľský prístup a kde nie si
    len "do počtu"
  • príjemné pracovné prostredie
  • skvelé kolegyne, ktoré ti spravia kávičku (niekedy)
    ...a veľa iného

Či by sa ti páčilo u nás pracovať posúď aj z nášho videa www.wisible.sk/o-nas/video. A ak si povieš ÁNO, ozvi sa nám. Radi ťa spoznáme.