Go back Späť
Dizajnéri

Graphic Designer/Art director

Wiktor Leo Burnett

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 500 — 2000 eur

Dátum pridania: 27.02.2019

Sme fullservisova reklamka s 33-ročnou históriou, stále na rovnakej kreatívnej ulici, na Leškovej. Na konte a poličkách máme zopár vyhratých Agentúr roka.

Náplň práce

Čo si s copywriterom vymyslíte, to si aj nahodíš, zalomíš, odprezentuješ a keď to celé urobíte dobre, aj pre tú kreatívnu cenu Ťa pošleme.

Dostaneš zodpovednosť za grafické návrhy pre rôzne typy nosičov, budeš sa podieľať na tvorbe vizuálnej časti kampaní od návrhov skíc až po finálny koncept. Neminie Ťa aktívna účasť na brainstormingoch, prinášanie inovatívnych riešení a vizuálnych konceptov, ktoré si aj sám zexekuuješ.

Požiadavky

Skúsenosti s reklamnou grafikou a s prácou so značkou
Photoshop, Illustrator, InDesign na pokročilej úrovni

Ponúkame

super partiu kolegou
zaujimavých klientov
teambuildingy
podelíme sa o naše know-how :)

Mám záujem

Mám záujem

Wiktor Leo Burnett má aktuálne 2 pracovné ponuky