Go back Späť
Dizajnéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Graphic Designer

Wiktor Leo Burnett

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 1600 €

Dátum pridania: 19.06.2019

Sme fullservisová reklamná agentúra s 33-ročnou históriou, stále na rovnakej kreatívnej ulici, na Leškovej. Na konte a poličkách máme zopár vyhratých agentúr roka.

Náplň práce

Čo si s copywriterom vymyslíte, to si aj nahodíš, zalomíš, odprezentuješ a keď to celé urobíte dobre, aj pre tu kreatívnu cenu Ťa pošleme.
Dostaneš zodpovednosť za grafické návrhy pre rôzne typy nosičov a budeš sa podieľať na tvorbe vizuálnej časti kampaní od návrhov skíc, až po finálny koncept.
Bude sa Ťa týkať aj aktívna účasť na brainstormingoch, prinášanie inovatívnych riešení, nápadov a vizuálnych konceptov, ktoré si dokážeš aj sám/sama zexekuovať.

Požiadavky

Dôležité je:

Ponúkame

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku