+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior PHP developer

WebSupport

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 2000 — 2500 €

Dátum pridania: 01.10.2019

TOTO JE WEBSUPPORT
Využi svoje zručnosti s Laravel, Symfony, MySQL a Git-om. Píš testy a deployuj svoj kód pomocou CD na staging a do produkcie. K dispozícii budeš mať aj Docker, Elasticsearch, Python, MongoDB, Redis a hromadu vecí okolo Linuxu, OpenStack, alebo Salt.
Záleží nám na kvalitnom a udržateľnom kóde. Preto píšeme SOLID, využívame DI a zaujímame sa o DDD.
Dáme ti priestor na to, aby si vyvíjal kvalitné riešenia.
Očakávame veľmi dobrú znalosť jazyka PHP7 a SQL (ideálne MySQL), skúsenosti s MVC frameworkami, Git a chuť sa stále učiť nové koncepty a technológie.

Náplň práce

Ako bude vyzerať tvoj deň v práci?