Go back Späť
Developeri

Senior Fullstack PHP Developer

WebSupport

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 2000 — 2300 eur

Dátum pridania: 16.02.2019

Využi svoje zručnosti s Yii frameworkom, MySQL a Git-om. K dispozícii budeš mať aj Docker, Python, MongoDB, Redis a hromadu vecí okolo Linuxu, OpenStack, alebo Salt. Očakávame veľmi dobrú znalosť jazyka PHP a SQL (ideálne MySQL), skúsenosti s MVC frameworkami, Git a chuť sa stále učiť nové koncepty a technológie.

Náplň práce

Pred ranným stand-upom o desiatej si dáš s kolegami z develu kávičku. Potom preberiete na čom pracuješ, s čím sa ti darí a s čím potrebuješ pomôcť.
Tvojim denných chlebíčkom bude návrh a kódenie nových projektov, ktoré zadávajú naši product owneri. V tvojej zodpovednosti bude vybrať vhodnú technológiu a využívať vhodné návrhové vzory.
Pravidelne budeš spolupracovať s ostatnými PHP developermi, našim front end developerom a projekt manažérom tvojho projektu
Dôležité je, že budeš riešenia nielen navrhovať ale aj objasňovať a diskutovať s kolegami z tímu. Hľadáme človeka, ktorý sa nebojí vyhrnúť si rukávi a pustiť sa aj do kódenia. Využívať budeš hlavne Yii a Symfony.

Požiadavky

- veľmi dobrú znalosť PHP a SQL (ideálne MySQL)
- máš základy Front Endu (CSS, SASS alebo LESS)
- si zbehlý v GITe a composer
- máš pracovnú skúsenosť s MVC frameworkom
- nebojíš sa experimentov a problémov, rád sa z nich poučíš a veci zlepšíš
- skúsenosť s prácou v tíme
- ovládaš najpoužívanejšie návrhové vzory
- výhodou je ak máš skúsenosť s písaním automatizovaných testov (PHPUnit, CodeCeption, Selenium...)

Ponúkame

- práca na projektoch na zelenej lúke (nová objednávka, technická prerábka back end systémov - rozbíjanie celého FRM na menšie celky, naprogramovať nanovo veľa vecí.....)
- návrh technických riešení - držať kvalitu kódu a návrhov
- možnosti účasti na prednáškach a konferenciach po svete, či už ako účastník alebo aj ako prednášajúci
- že budeš môcť študovať jazykové kurzy (angličtina, nemčina)
- že sa budeš môcť interne vzdelávať (organizujeme interné workshopy)
- že si zašportuješ (Multisport karta, workout systém v office)
- že sa u nás rozhodne zabavíš (splavy, hackathony, grilovačky, raňajky, lyžovačky, vianočný žúr)
- 6 dní dovolenky navyše a možnosť príležitostného home officu
- utužovanie kolektívu napríklad pri stavaní 3D tlačiarne, paintballe alebo pive

Mám záujem

Mám záujem

WebSupport má aktuálne 2 pracovné ponuky