WebSupport

Data Engineer

FormaFull-time

Platod 2500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané16.04.2021

Internet je plný príležitostí. My sme na ňom vyrástli, a tak ho dokonale poznáme. Preto radi ukážeme a uľahčíme cestu úplne každému, kto sa rozhodne vydať do online sveta.

V oblasti hostingu sme sa prepracovali medzi lídrov stredoeurópskeho regiónu. V roku 2021 značku Websupport posilnili spoločnosti, pred tým známe ako ACTIVE 24, EZIT, Magyar hosting, Tárhelypark, Loopia.rs a Webonic. Výsledky, ktoré sme za 20 rokov fungovania dosiahli, hovoria sami za seba.

Patríme pod krídla Loopia Group, európskej skupiny inovatívnych hostingových a webových spoločností, ktorá pôsobí hlavne vo Švédsku, Fínsku, Česku, Maďarsku a na Slovensku. Držíme krok s najlepšími na svete.

Náplň práce

Vo WebSupporte nadišiel čas na Data Warehouse. Pomôžeš nám ho postaviť na zelenej lúke a v oblakoch GCP? V medzinárodnom tíme máme už Dátového náčelníka, Senior dátového inžiniera aj Business Analytičku. Posledné voľné miesto na tomto super projekte čaká na Teba, pokiaľ máš ten správny drive a "architectural mindset".

Požiadavky

SKÚSENOSTI, KTORÉ NA TENTO JOB POTREBUJEŠ:

  • už si pracoval(a) na podobnom Cloud Data Warehouse a rozhodoval(a) o architektúre
  • ako dátový profesionál pracuješ už minimálne 3 roky (or so)
  • máš vlastný názor a nebojíš sa ho obhájiť
  • Big Query
  • DBT / Airflow
  • SQL, Python (aspoň základy)
  • Git
  • (PHP, Java)
  • sebavedomá angličtina

Ponúkame

Podporu skúseného tímu: kolegov, ktorí ťa radi naučia čokoľvek, v čom sa necítiš komfortne a pomôžu ti rozvíjať tvoje najlepšie “ja”
Dôveru v tvoje schopnosti: priestor pre tvoj názor a sebarealizáciu, dôveru a jasnú zodpovednosť
Príležitosť rásť: možnosť účastniť sa prednášok a konferencií, či už ako účastník alebo aj ako prednášajúci, podporu pri študovaná jazykov, interné vzdelávanie, workshopy
Priestor pre seba: 6 dní dovolenky navyše a možnosť home officu, Multisport karta pre tvojho športového ducha
Našu cooltúru: skvelých kolegov, ktorí sa na nič nehrajú, hackathony, grilovačky, raňajky, aktivity s Tvojím tímom, k tomu kreatívne cool priestory s občerstvením, terasou, masážami či workout systémom