WebSupport

1ST LINE IT CUSTOMER SUPPORT

FormaFull-time

Platod 1000 €

Úroveň

Pridané30.04.2022

Internet je plný príležitostí. My sme na ňom vyrástli, a tak ho dokonale poznáme. Preto radi ukážeme a uľahčíme cestu úplne každému, kto sa rozhodne vydať do online sveta.

V oblasti hostingu sme sa prepracovali medzi lídrov stredoeurópskeho regiónu. V roku 2021 značku Websupport posilnili spoločnosti, pred tým známe ako ACTIVE 24, EZIT, Magyar hosting, Tárhelypark, Loopia.rs a Webonic. Výsledky, ktoré sme za 20 rokov fungovania dosiahli, hovoria sami za seba.

Patríme pod krídla Loopia Group, európskej skupiny inovatívnych hostingových a webových spoločností, ktorá pôsobí hlavne vo Švédsku, Fínsku, Česku, Maďarsku a na Slovensku. Držíme krok s najlepšími na svete.

Náplň práce

Zákazníci vždy zdobili túto firmu. Starostlivosť o nich je pre nás absolútne kľúčová. Žiadne iné oddelenie nemá toľko pozornosti, ako práve Zákaznícka podpora (v našej kmeňovej reči jednoducho “SUPPORT”). Denne riešia desiatky zapeklitých prípadov, ich výsledky sú impozantné, keďže dosahujú v rámci zákazníckej odozvy až 9,8 z 10 bodov.

AKO BUDE VYZERAŤ TVOJ DEŇ?

  • Prídeš do nášho cool office, dáš si kávičku, zapneš komp a pokecáš s kolegami o tom, čo je nové. Naši klienti ale makajú celý deň, takže prvý ticket na seba nenechá dlho čakať. Pod palcom budeš mať všetky komunikačné kanály - telefón, e-mail a online chat.
  • Ako budúci mega profík budeš musieť samozrejme niesť zodpovednosť za kvalitu odpovedí, preto budeš mať super možnosť učiť sa IT zákutia od skúsenejších. Tu to vážne nehráme na nejaké hierarchické hry a každý ti rád helfne s hocičím.
  • Naučíš sa všetko okolo fungovania webových stránok, mailových schránok a hostingov napr. registrácia webov, SSL certifikáty, debuggovanie, analýza chybových hlášok... toto je skrátka tvoja šanca na úspešný vstup do sveta IT.
  • Po zabehnutí máš vyhradené projektové hodiny na interné rozvojové projekty. Dáme ti slobodu na tvoje kreatívne nápady. Keďže si v dennom kontakte so zákazníkom, si expert na ich potreby. Vylepšenie nášho interného nástroja na administráciu služieb - WebAdmin alebo Knowledge Báza by bez teba nefungovala.
  • Záleží nám na tom, aby ťa práca dlhodobo bavila a nachádzal si v nej nové výzvy. Preto sa môžeš okrem hlavného zamerania na podporu zákazníkom špecializovať na rozvoj našich produktov, fakturácie, predaj, WordPress, marketing alebo sa stať seniorom a mať na startosti koordináciu tímu. Niektorí kolegovia si vyberú možnosť posunúť sa do technickejšieho 2nd line tímu a následne k developerom alebo adminom.

Požiadavky

OČAKÁVAME OD TEBA

  • dokážeš si užívať slobodu a aj prevziať za seba a svoju prácu zodpovednosť
  • máš aspoň minimálne skúsenosti v podobnej oblasti - či už je to IT alebo komunikácia so zákazníkmi
  • si flexibilný v rámci rôznych zmien v tíme, ktoré začínajú o 7:00 a končia o 22:00 (večer a cez víkend môžeš pracovať z domu).
  • máš proaktívny a tvorivý prístup a vieš nám ho ukázať
  • máš chuť neustále sa vzdelávať
  • zmysel pre humor :)

Ponúkame

Podporu skúseného tímu: kolegov, ktorí ťa radi naučia čokoľvek, v čom sa necítiš komfortne a pomôžu ti rozvíjať tvoje najlepšie “ja”
Dôveru v tvoje schopnosti: priestor pre tvoj názor a sebarealizáciu, dôveru a jasnú zodpovednosť
Príležitosť rásť: možnosť účastniť sa prednášok a konferencií, či už ako účastník alebo aj ako prednášajúci, podporu pri študovaná jazykov, interné vzdelávanie, workshopy
Priestor pre seba: 6 dní dovolenky navyše a možnosť home officu, Multisport karta pre tvojho športového ducha
Našu cooltúru: skvelých kolegov, ktorí sa na nič nehrajú, hackathony, grilovačky, raňajky, aktivity s Tvojím tímom, k tomu kreatívne cool priestory s občerstvením, terasou, masážami či workout systémom