Webster

PR CONSULTANT

MestoBratislava

FormaFreelance

Plat1500 — 2800 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané12.08.2021

Webster - komunikačná agentúra založená v roku 2001. Špecializujeme sa na oblasť HEALTHCARE&LIFESTYLE - projekty/kampane od návrhu stratégie až po komplexnú realizáciu. Silné programátorké zázemie umožňuje klásť dôraz na vývoj a využívanie inovatívnych komunikačných digitálnych nástrojov a technológií.

Náplň práce

  • manažovania PR kampaní (lifestyle&healthcare)
  • Media Relations
  • komplexné manažovanie a rozvoj dvoch agentúrnych PODCASTOVÝCH projektov
  • Content manažment
  • starostlivosť o existujúcich klientov a rozvíjanie vzťahov s nimi,
  • sledovanie KPIs a vyhodnocovanie kampaní, monitoring médií

Požiadavky

  • skúsenosti na podobnej pozícií z PR agentúry min. 2 roky
  • open minded - ochota a schopnosť pracovať s inovatívnymi marketingovým nástrojmi
  • byť marketersky zorientovaný na sociálnych sieťach
  • kreatívne písanie

Ponúkame

  • práca na projektoch pre TOP zahraničné brandy
  • atraktívne spoločenské témy
  • osobný rozvoj - školenia, kurzy
  • zázemie agentúry s 20 ročnými skúsenosťami

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top