pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

Webscope.io

UX/UI Designer (Web & Mobile Apps)

Mesto: Remote

Forma: Full-time

Plat: od 1500 €

Typ: TPP / Faktúra

Dátum pridania: 17.11.2021

Jsme brněnská softwarová firma, která se specializuje na vývoj webových a mobilních aplikací, design, migraci kódu a integrace. Sídlíme v centru Brna, odkud pracuje většina firmy.

Spolupracujeme s klienty z celého světa, ale nejvíce projektů k nám proudí ze Skandinávie. K vývoji webových a mobilních aplikací používáme nejnovější technologie jako jsou React.js, React Native, Next.js, JavaScript, Firebase, Django aj.

Rádi se vzděláváme a posouváme naše znalosti a zkušenosti dál, protože nás to baví a víme, že v IT je potřeba se neustále vzdělávat. Účastníme se konferencí, zajímavých přednášek a meetupů (teď výhradě remote), nebo si rozšiřujeme znalosti za pomocí online kurzů.

Pokud máme chuť, rádi si sami vymyslíme nějakou zajímavou aktivitu po práci. Nedávno jsme byli na motokárách, zaběhat si v rámci Běhej Brno, nebo třeba na curlingu či jen tak na pivku. Rádi Tě do těchto aktivit zapojíme!

Náplň práce

Do našeho Webscope týmu v Brně hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici UX/UI designer. Jako UX/UI designer budeš navrhovat inovativní a uživatelsky přívětivé designy mobilních a webových aplikací – a to jak pro klienty, tak i pro naše interní projekty. Spolupracovat budeš s naším grafickým designerem, kterému pomůžeš uvolnit ruce a zároveň budeš pracovat na svých projektech úplně od začátku. Plánujeme dále rozšiřovat náš designerský tým a Ty bys v něm mohl/a hrát klíčovou roli.

Preferujeme dlouhodobé klienty, abychom měli dostatek času na průzkum, vybroušení detailů a mohli tak projekty přivést k dokonalosti. Jednoduše řečeno, pokud známe projekt od A-Z, tak víme, co klient potřebuje a tak mu můžeme doručit jen to nejlepší. U nás si můžeš být jistá/ý tím, že nebudeš pracovat na 10 různých projektech za měsíc jako v nějaké "fabrice".

Kromě klientských projektů, pracujeme také na interních projektech, do kterých se můžeš samozřejmě zapojit. Pokud už máš nějaké nápady na vlastní projekty, určitě je rádi s Tebou probereme a pokud se nám budou líbit, pobavíme se, jak je společně zrealizujeme. Kreativitou se meze nekladou. Pokud Tě popis pracovní pozice zaujal, pokračuj dál a zjisti, co od Tebe očekáváme a co Ti za to nabídneme.

Požiadavky

  • Zkušenosti s Figmou
  • Wire-framing a prototyping
  • Znalost designových systémů
  • Znalost UX postupů
  • Principy a pravidla grafického designu a typografie
  • Přehled o design trendech
  • Chuť učit se novým věcem a přicházet s novými nápady
  • Samostatnost a odpovědnost
  • Schopnost prezentovat svoji práci
  • Otevřenost ke zpětné vazbě

Co je výhodou?

  • Znalost motion designu (Adobe After Effects, Protopie, aj.)
  • Schopnost kreslit vlastní ilustrace a ikony
  • Koncepční porozumění front-end vývoje a jeho limity

Ponúkame

  • Budeš designovat reálné projekty pro naše klienty
  • Dostaneš příležitost utvářet produkt
  • Můžeš se učit od našeho produktového týmu a postupně získávat zkušenosti v softwarovém vývoji
  • Budeš nedílnou součástí našeho designového týmu
  • Budeš pracovat v příjemném startupovém prostředí
  • Čeká na Tebe přátelská a otevřená firemní kultura
  • Samozřejmostí je flexibilní pracovní doba
  • Home-office v případě interní spolupráce
  • Budeš se moci účastnit konferencí, workshopů a dále se vzdělávat
  • Kanceláře v centru Brna
  • Můžeš pracovat na full-time/part-time, OSVČ

Navrch stránky To top