Go back Späť
RemoteDeveloperi

Senior WooCommerce programátor

Webikon

Mesto: Remote

Typ: Full-time

Plat: 1500 — 2000 €

Dátum pridania: 16.10.2019

Roky sa venujeme komplexným webovým riešeniam na mieru.

WORDPRESS RIEŠENIA
Robíme WordPress a hovorí sa, že sme v tom najlepší.

PARTICIPATÍVNY DIZAJN
UX a dizajn založený na vašich cieľoch, dátach a aktuálnych trendoch.

E-SHOP, KTORÝ ZARÁBA
Aktuálne trendy, jednoduchosť, prehľadnosť. Piliere, na ktorých staviame naše projekty.

ÚDRŽBA WEBU
Bezpečnosť, rýchlosť a funkčnosť. Tieto starosti nechajte na nás.

Náplň práce

V našom tíme sa zameriavame najmä na tvorbu e-commerce riešení a veľmi by si nám zišiel špecialista, ktorý pozná WooCommerce od hora dole.

Poznáš naše pluginy na https://PlatobneBrany.sk? Tak aj na ich rozvoji by si sa mohol podieľať.

Požiadavky

Ponúkame

Mám záujem

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku