Webikon

Programátor/-ka do tímu

MestoRemote

FormaFull-time

Plat2500 — 3500 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované28.10.2023

Roky sa venujeme komplexným webovým riešeniam na mieru. Sme špecialisti, ktorí sa rozhodli pracovať v slobodnej firme a baví ich to.

Náplň práce

Robíme prezentačné weby, eshopy, ale aj mobilné aplikácie. Symfony, Laravel, October CMS, Pimcore, WordPress, React Native + Expo a hocičo ďalšie čo si vymyslíme.

Projekty do ktorých sa môžeš zapojiť sú napríklad:

Určite poznáš našich klientov ako HB Reavis, Websupport, Powerlogy, Tatra Banka, Zoznam.sk, Across, Habitat for Humanity, TV JOJ, s ktorými dlhodobo spolupracujeme a máme s nimi rozbehnutých viacero projektov.

Požiadavky

  • Výborná znalosť PHP a JavaScript na seniornej úrovni.
  • Dobrá organizovanosť práce.
  • Odhodlanie pracovať v tíme.

Ponúkame

  • Zabehnutý workflow.
  • Dlhodobé projekty.
  • Bandu nadšencov, ktorý ťa vedia naučiť nové triky.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top