Go back Späť
RemoteDeveloperi

Platnosť tejto ponuky skončila

Medior Fullstack Web Developer <40 hod/>

WebAngels

Mesto: Remote

Typ: Freelance

Plat: 400 eur

Dátum pridania: 25.07.2019

WebAngels je mladá agentúra, ktorej záleží na tom, ako sa robia weby. Nechceme robiť bullshit. Práve naopak, chceme klientom dodávať kvalitné riešenia a robiť weby, ktoré im nakoniec aj niečo prinesú a nebudú len zavadzať. :)

Na výpomoc hľadáme medior full stack web developera, ktorého bavia weby minimálne tak, ako bavia nás. :)

Nehľadáme supermana, ani seniora. Hľadáme parťáka, ktorý si na začiatok pre nás vie vyhradiť 40hodín mesačne. Je možné, že práce bude viac, ale toto je to, čo ti hneď teraz vieme sľúbiť. A ak si šikovný junior a chceš sa učiť, ozvi sa. Radi ťa potiahneme hore.

Nie sme veľká agentúra a ani nesedíme na jednom mieste. Vlastne sme 100% remote a tak môžeš robiť odkiaľ chceš. Necháme na teba, či budeš robiť z kaviarne, home officu, pláže alebo zo záchodu. :D Hlavne nech sa ti robí dobre.

Náplň práce

Čo budeš robiť?

Požiadavky

Čo by si mal/a vedieť?

Čo je obrovská výhoda?

Ponúkame

PS: Životopis nám posielať nemusíš, stačí keď sa pochváliš nejakými projektami a napíšeš nám svoje skills. :)

PS2: náš web je mega odfláknutý, spravený na šablóne a ujo Google ho ešte ani nestihol zaindexovať. Lebo "obuvníkov syn chodí bosý" :D Ale ak chceš, môžeš si to čeknúť na webangels.sk :)