Go back Späť
Marketéri

Junior Content Specialist

Wavemaker

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1000 eur

Dátum pridania: 08.02.2019

Medzinárodná mediálna agentúra WAVEMAKER Slovakia s.r.o. je vlastnená najväčším komunikačným holdingom na svete, spoločnosťou WPP. Agentúra WAVEMAKER je skutočným nadšencom pre komunikačné plánovanie a dobré mediálne stratégie, pre efektívnu aktiváciu spotrebiteľov, a vôbec pre digitálne aj nedigitálne média. WAVEMAKER patrí medzi najväčšie digitálne a mediálne agentúry na Slovensku, a to vďaka svojim klientom, ku ktorým patria známe nadnárodné a významné lokálne spoločnosti.

Náplň práce

Práca na social media kampaniach pre top klientov na Slovensku. Tu zistíš, aké to je vymýšľať a propagovať obsah pre veľké značky a ako sa sociálne siete používajú pre značky, ktoré chcú viac ako len „like“.
Čo prináša značke spolupráca s influencerom? Výber, komunikácia a vyhodnocovanie influencer kampaní bude tiež na Tvojom to-do liste.
Práca s modernými nástrojmi, pri ktorých si môžeš vyskúšať, či je tvoja intuícia dobrá. Vďaka nim nazrieš hlbšie do správania ľudí.
Analýza a práca s rôznymi dátami a číslami, ktoré Ti uľahčia vymýšľanie nápadov.
Príprava prezentácií a reportov pre klientov, pri ktorých sa naučíš, čo funguje najlepšie a naopak, aký „fail“ sa nám podarilo v kampani objaviť.
Baví Ťa robiť fotky a stories? Tvoje kreatívne JA dostane možnosť oživiť Instagram našich klientov.
Zaujíma Ťa, čo si šepkajú ľudia po internete? Vyskúšaš si buzz monitoring a zistíš, čo si u ľudí získalo ich srdcia alebo čomu dali palec dolu.

Požiadavky

Zvedavosť a nadšenie skúšať nové veci. S tým súvisí aj ochota učiť sa a samo-vzdelávanie. Či už počas pracovnej doby alebo aj mimo nej.
Zodpovednosť. Keď sa na niečom dohodneme, tak to bude dodané.
Otvorená myseľ plná zaujímavých nápadov.
Vzťah k číslam. Tých máme veľmi veľa a sú pre nás zlato. Treba však vedieť, ktoré sú tie správne. To chce trpezlivosť a zdravé uvažovanie.
Skúsenosti s prácou v Exceli. Čim pokročilejšie funkcie ovládaš, tým lepšie.
Byť v pohode s konštruktívnou kritikou a feedbackom, ktorý nemusí byť podľa Tvojich predstáv.

Niečo z tohto by bolo plus, ale nie je nutnosť:

Práca na podobnej pozícii aspoň 1 rok
Skúsenosti s grafickými programami (Photoshop) alebo strihom videa.
Skúsenosti s copywritingom

Ponúkame

Zdravotná starostlivosť
Športuj každý deň v týždni s Multisport kartičkou
Služobný smartfón
Nezabudnuteľné firemné akcie
Postaráme sa o Tvoj pitný režim a pravidelný prísun vitamínov

Mám záujem

Mám záujem