WAVEMAKER Slovakia

Digital Specialist

FormaFull-time

Platod 1400 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané20.10.2021

Medzinárodná mediálna agentúra WAVEMAKER Slovakia s.r.o. je vlastnená najväčším komunikačným holdingom na svete, spoločnosťou WPP. Agentúra WAVEMAKER je skutočným nadšencom pre komunikačné plánovanie a dobré mediálne stratégie, pre efektívnu aktiváciu spotrebiteľov, a vôbec pre digitálne aj nedigitálne média. WAVEMAKER patrí medzi najväčšie digitálne a mediálne agentúry na Slovensku, a to vďaka svojim klientom, ku ktorým patria známe nadnárodné a významné lokálne spoločnosti.

Náplň práce

Ponúkame Ti prácu na pozícii digitálneho špecialistu v renomovanej komunikačnej agentúre Wavemaker, ktorá má tu česť pracovať pre množstvo veľkých medzinárodných, ale aj lokálnych klientov. Pomôžeš rásť značkám ako Beiersdorf, DM-Drogerie markt, Huawei, Mondeléz, Plzeňský Prazdroj, Slovenské sporiteľňa, Telekom a mnoho ďalších. Očakávame od Teba, že máš základnú orientáciu vo svete digitálneho marketingu a cítiš, že chceš byť jeho súčasťou. My Ti v Tvojom napredovaní a odbornom raste radi pomôžeme. Na pohovore chceme vidieť čo aktuálne vieš, na akej úrovni vieš komunikovať, či do akej mieri si pre marketing zapálená(ý). Určite sa Ťa na čo-to z oblasti marketingu aj opýtame. Pošli svoj životopis a pokiaľ budeš mať predpoklady na túto pozíciu, určite sa Ti ozveme. Zároveň prosíme uchádzačov, aby v životopise neuvádzali dátum svojho narodenia, ako aj fotografiu.

Požiadavky

  • základná, alebo ešte lepšie pokročilá znalosť digitálneho marketingu a prostredia digitálnych médií
  • chuť pracovať a neustále sa vzdelávať
  • samostatnosť, spolahlivosť a schopnosť time manegementu
  • výborná komunikácia
  • angličtiňa na komunikačnej úrovni

Ponúkame

  • budeš hrdá / hrdý, že budeš môcť byť súčasťou agentúry s výborným menom na Slovensku a ďalších takmer 80-tich krajinách
  • ten najlepší kolektív a výborná priateľská atmosféra
  • šéf, ktorý nezabúda oceniť a pochváliť :)
  • angličtina
  • Multisport karta
  • mobil s paušálom
  • ProCare zdravotná starostlivosť
  • profesionálny koučing
  • soft drink nápoje a ovocie "for free"
  • spoločné teambuildingové a iné akcie :)
  • občasné pivko po práci s kolegami