WARAGOD

PPC specialist

MestoNitra

FormaFull-time

Platod 1100 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané28.07.2021

Sme mladá dynamická spoločnosť. Uberáme sa smerom, ktorý hovorí o tom, že úspech firmy vytvárajú jednotlivci a úspešní jednotlivci zase vytvárajú úspešný pracovný tím. Aktuálne pôsobíme aktívne na ôsmich trhoch (sk, cz, hu, ro, de, at, pl, si). Náš e-shop disponuje aj kamennou predajňou v Nitre na Bratislavskej ulici.
Ponúkame dlhodobú a stabilnú spoluprácu v oblasti obchodu.
Radi by sme rozšírili náš tím o nového člena, ktorý zapadne a bude mať chuť rozvíjať seba aj spoločnosť.

Náplň práce

Do nášho nitrianskeho tímu hľadáme na plný úväzok, prípadne freelance PPC špecialistu, ktorý už má čo-to odklikané a nebojí sa nových výziev. Možno ťa už tvoja stará práca nudí, prípadne si v procese hľadania novej. My ti ponúkame jedinečnú príležitosť pracovať pre WARAGOD, e-shop, ktorý robí performance a brand kampane už v ôsmych krajinách. Nehľadáme žiadneho zelenáča, ale niekoho, kto sa do toho pustí s chuťou a odhodlaním. Zároveň však nečakáme zázraky. Ak ťa zatiaľ inzerát zaujal, pokračuj, bude to ešte zaujímavejšie!

Najprv niečo o nás. WARAGOD je e-shop pre ľudí, ktorí zbožňujú prírodu a aktívny životný štýl. Predávame oblečenie, obuv a doplnky do prírody, na šport,... Momentálne fungujeme v 8 krajinách, ale do budúcnosti sa chceme určite rozrastať. Naším cieľom je mať vlastný interný marketingový tím, pretože sa nám lepšie pracuje osobne. Aj preto hľadáme na začiatok práve teba.

Čo bude tvojou prácou?

  • tvorba a následná optimalizácia performance a brandových kampaní
  • aktívna spolupráca s tímom na tvorbe kampaní
  • reporting výsledkov a návrhy na zlepšovanie

Nie je toho až tak veľa, čo? Nechceme ťa zo začiatku hneď zahltiť, pôjdeme na to postupne. Nehodíme na teba všetky krajiny a nebudeme čakať, ako sa s tým popasuješ. Budeš mať k dispozícii externých kolegov, ktorí ti budú k dispozícii formou konzultácii, takže sa toho určite mnoho naučíš.

Časom sa ale priprav na to, že práce bude pribúdať. Trh, ktorý momentálne zaberáme, nám o chvíľu bude malý a budeme chcieť expandovať. Budeš mať k dispozícii množstvo priestoru pre vlastné nápady. Čo urobiť lepšie, čo by sa nemalo robiť vôbec, prečo to robiť tak a nie nijako inak. Nebyť len vlastným kritikom, ale vytknúť nám naše vlastné nedostatky.

Požiadavky

  • skúsenosti s PPC marketingom (Google, Facebook, Sklik výhodou)
  • schopnosť pracovať s Google Ads, Google Analytics
  • práca s nasledujúcimi nástrojmi výhodou: PPCBee, ROI Hunter, Google Ads Editor, Google Tag Manager
  • skúsenosti minimálne jeden rok v odbore

Okrem technických predpokladov a praxe vyžadujeme aj niečo, čo je skôr osobnostným predpokladom. Si tímový hráč, máš analytické myslenie a do práce chodíš, pretože ťa to baví, nie preto, lebo musíš. Nečakáme, že budeš vysedávať len v práci a čísla WARAGOD-u pre teba bude alfa-omega, ale ak ťa nebaví čo robíš tak to cítiť.

Čo nehľadáme?

Yes-mana, ktorý prikývne na všetko, čo sa mu ukáže. Ceníme si vlastný názor. Zdravá dávka drzosti a úprimnosti nás môže posunúť vpred. V žiadnom prípade nie sme neomylní a keď niečo robíme zle, povedz nám to. Nie sme z cukru, kritiku zvládneme. Očakávaj ale, že kritiku budeš musieť zniesť aj ty. Samozrejme objektívnu. Ak niečo urobíš zle alebo nie zrovna najlepšie, budeme k sebe úprimní.

Vlka-samotára, ktorý bude robiť len to, čo sa páči jemu a bude mu jedno, čo na to zvyšok tímu. Je jedno, či ide o zákaznícku podporu, skladníka alebo predajcu v kamennej predajni, ťaháme za jeden povraz a nie je to "my vs. oni". Naším cieľom je, aby WARAGOD rástol a my rastieme s ním. Ak by sme si každý prihrievali len svoju polievočku, neboli by sme tam, kde sme.

Niekoho, kto sa bojí pýtať sa. Neboj sa. Aj my toho veľa nevieme. Spolu sa to ale dozvieme.

Drama queen/king, ktorý bude riešiť kto-kde-s kým. Žiadne intrigy na pracovisku nepotrebujeme. Nie vždy si každý s každým sadne, ale vždy je to riešiteľné. Ak máš akýkoľvek problém, radi ho spoločne vyriešime. Pretože spokojní zamestnanci = spokojná firma.

Ponúkame

Ak si sa dostal/a až sem, gratulujem! Vieme, že toho je dosť, ale chceme, aby si vedel/a do čoho ideš. Buď ťa to zaujalo alebo odradilo (ak to čítaš, predpokladám to prvé). Teraz ale k tomu, čo za to dostaneš ty:

  • plat od 1 100€. Za skúsenosti si ale zaplatíme. Plat záleží od toho, čo všetko vieš a ako veľmi nás posunieš.
  • vyhradený rozpočet na vzdelávanie. Chceš knihu, online kurz alebo ísť na konferenciu? Nech sa páči, my sa budeme tešiť z tvojho rastu.
  • konzultácie a usmernenie od skúsených PPC špecialistov. Nebudeš na to sám. Spolupracujeme so skúsenými PPC-čkarmi, s ktorými budeš v pravidelnom kontakte.
  • stabilné miesto vo firme, ktorá je na trhu už od roku 2014 . Už máme nejaké zázemie a preto sa nemusíš báť, že prídeš o prácu. Tej je viac než dosť.
  • kolegov, ktorí s tebou po práci radi zájdu po práci na pivo, do fitka alebo na firemný teambuilding. S tým sme začali len nedávno, ale veľmi sa nám to zapáčilo a v pláne máme firemné chaty, návštevy strelníc, výstup na Zobor a podobné aktivity.
  • čerstvé ovocie každý druhý štvrtok
  • možnosť Multisport karty