Go back Späť
Developeri

Senior PHP back-end programátor

WAME

Mesto: Bardejov, Stará Ľubovňa, Svidník, Stropkov

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 1600 €

Dátum pridania: 30.09.2019

Sme tím profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami a referenciami v odbore. Špecializujeme sa na tvorbu online softvérových riešení. Realizujeme a prevádzkujeme projekty od kvalitných webov cez úspešné e-shopy až po unikátne aplikácie na mieru verejného či interného charakteru.
Vyvíjame pomocou overených technológií svetového charakteru a podľa svetových štandardov, vďaka čomu dostávate garanciu znovupoužiteľnosti vytvoreného kódu aplikácie, elimináciu vendor-lock rizika a možnosť kedykoľvek rozširovať tím projektu o vlastných členov.
Nad našou prácou máte plnú kontrolu vďaka plne transparentnému projektovému riadeniu agilnou metodikou SCRUM a prístupom k online systému projektového riadenia Teamwork.com.

Náplň práce

Ako u nás pracujeme?
Netvoríme veľké tímy. Zvyčajne 3-5 členov.
Grafiku dodáva profesionálny dizajnér.
Pracujeme SCRUM metodikou.
Product owner s klientom komunikujú backlogy.
Vývoj prebieha na 1-2 týždenných sprintoch.
Dôležitá je pre nás modularita a znovupoužiteľnosť kódu.
Hľadáme cesty automatizácie (deploy, CI, GIT, atď.)
Aktuálne cielime na pokrytie systému testami (unit a integračné)

Požiadavky

Naša optimálna predstava o tebe:
OOP PHP 7
MVC architektúra
Ovládanie PSR štandardov v praxi
Composer (Satis), Deployment (napr. Buddy)
Elasticsearch
Doctrine 2
Optimálne znalosť Nette frameworku
Modulárne zmýšlanie a cit pre neopakovanie kódu
Skúsenosti s debugovaním výkonu a jeho optimalizácia (Blackfire, xDebug a pod.)
Skúsenosti s testovaním a automatizáciou vývojárskych procesov
Očakávame aj:
• zmysel pre tímovú spoluprácu,
• analytické myslenie,
• znalosť anglického jazyka,
• chuť vedomostne rásť a učiť sa nové veci.

Ponúkame

Benefity, ktoré ti ponúkame:
• prácu v stabilnej firme,
• homeoffice alebo flexibilný pracovný čas,
• 3 SICK DAYS ročne
• školenia, kurzy a workshopy,
• mladý kolektív,
• vodu, kávu, čaj a občerstvenie,
• spoločné raňajky,
• pravidelné akcie a teambuildingy,
• možnosť výberu hardvéru a softvéru
• a ponúkame priestor aj pre stážistov.

Mám záujem

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku