Go back Späť
Dizajnéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Dizajnér webov a e-shopov

Wame

Mesto: Bardejov

Typ: Part-time

Plat: 1000 eur

Dátum pridania: 09.04.2019

Sme skúsení profesionáli s referenciami v odbore - wame.sk. Špecializujeme sa na tvorbu online softvérových riešení. Realizujeme a prevádzkujeme projekty od kvalitných webov cez úspešné e-shopy až po unikátne aplikácie na mieru...

Náplň práce

Hľadáme grafika na občasnú, resp. v prípade záujmu aj dlhodobú spoluprácu na rôznych webových projektoch. Potrebujeme primárne komplexné návrhy webov a e-shopov, občas nejaké bannery a drobné veci k reklamným kampaniam....

Požiadavky

V prípade, že by ste mali záujem, tak nás zaujíma :- aké máte referencie na e-shopy- zašlite nám aspoň jeden, ako kompletnú referenciu so všetkými výstupmi- cena, koľko spomínaný výstup u Vás stojí- čas, ktorý je pre Vás potrebný na spracovanie výstupu- za akých podmienok by ste vedeli byť k dispozícii (viete aj ad-hoc)- akým službám sa okolo grafiky venujete ( riešite napr. UX, branding, kreativu,....)