WAME

Magento Developer

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 15 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované04.09.2023

Sme tím profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami a referenciami v odbore. Špecializujeme sa na tvorbu online softvérových riešení. Realizujeme a prevádzkujeme projekty od kvalitných webov cez úspešné e-shopy až po unikátne aplikácie na mieru verejného či interného charakteru.

Náplň práce

Hľadáme nadšencov pre tento systém, ktorí by s nami spočiatku tvorili komunitu pre diskusie, zdieľanie skúseností, vedomostí a v neposlednom rade aj práce na projektoch v prípade záujmu.

Požiadavky

Požadujeme znalosti:

  • Magento 2
  • Zend Framework
  • Frontend technológie
  • PHP

Ponúkame

  • Všetky štandardné výhody firemného života ako sú PC podľa výberu, teambuildingy, občerstvenie, kolektív 12-tich kolegov od 22-42 rokov, kanceláriu v Bardejove, Humennom a Bratislave, alebo ak potrebuješ tak aj neobmedzený home-office.
  • Pravidelne organizujeme účasťi na konferenciách, workshopoch alebo meetup večeroch.
  • Organizujeme aj partnerský projekt večerného meetupu pre programátorov Webelement v Bardejove.
  • Vrámci naších priestorov ponúkame coworking Eastcubator Bardejov pre ďalších zaujímavých ľudí ktorí s nami môžu zdieľať svoj pracovný aj súkromný život, vďaka čomu stretneš iných programátorov, kreatívcov alebo úplne rôzne druhy ľudí s ktorými nadobudneš blízky vzťah.