Vydavateľstvo Tatran

Sales Manager

FormaFull-time

Platod 1200 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané09.06.2021

Sme jedno z najstarších vydavateľstiev na Slovensku s dlhoročnou históriou, ktorú si vysoko ceníme. Naše motto znie – Knihy pre hodnotnejší život – lebo z vlastnej skúsenosti vieme, že čítanie kníh nielen obohacuje, ale aj pomáha čitateľom v ich osobnostnom rozvoji a živote.

Náplň práce

Slovenské vydavateľstvo s dlhoročnou históriou a stabilným tímom hľadá nového kolegu. Máš skúsenosti v oblasti predaja, či distribúcie, ľahko nadväzuješ obchodné kontakty a často relaxuješ s knihou v ruke? Máme pre teba pracovnú ponuku!

Hľadáme proaktívneho a samostatného člena obchodného tímu, ktorý dokáže vyhľadať a zrealizovať nové obchodné príležitosti a nezľakne sa databázového ani fakturačného systému. Ak chceš byť súčasťou malej, ale dynamickej firmy, teší ťa prezentovať produkty, ktorým sám veríš, máš správny ťah na bránu a si aktívny šofér, pošli nám stručný životopis a v sprievodnom liste sa pochváľ dosiahnutými pracovnými úspechmi z oblasti obchodu. Náš tím a všetky naše knihy sa už na teba tešia.

Požiadavky

• skúsenosti v oblasti obchodu
• skúsenosti s predajom kníh výhodou
• samostatné a proaktívne plánovanie
• vynikajúca znalosť Excelu
• aktívny šofér
• láska ku knihám :)

Ponúkame

• práca v jednom z najstarších vydavateľstiev na Slovensku
• malý, dynamický a priateľský tím
• nádherný office v centre Bratislavy
• veľa kvalitných kníh z nášho vydavateľstva