Vydavateľstvo SLOVART

Multifunkčný marketér

FormaFull-time

Platod 1100 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané22.07.2021

Vydavateľstvo Slovart pôsobí na slovenskom trhu už 30 rokov. Sme jeden z najväčších knižných vydavateľov na Slovensku. Vydávame bohatú škálu titulov od detských kníh, cez beletriu, obrazové publikácie až po literatúru faktu.

Náplň práce

Hľadáme tretieho člena/členku do marketingovej družiny. Láska ku knihám je prvý predpoklad, ale potrebujeme, aby si mal(a) proaktívny prístup, zvládnutú svoju prokrastináciu a vedel(a) žonglovať aj toto:

  • tvorivé písanie (na počkanie, s dobrou znalosťou gramatiky),
  • organizovanie eventov (od nápadu po realizáciu),
  • správa sociálnych sietí a webu,
  • rôzne PR aktivity
  • správa PPC kampaní,
  • dobrý networking,
  • prehľad na knižnom trhu je vítaný.
    Ideálny kandidát/kandidátka by mal mať originálne nápady na promo kampane cielené na kníhkupectvá aj individuálnych zákazníkov.

Záujemcovia, prosím, pošlite CV a motivačný list do 8. 8. 2021. Osobné pohovory budeme realizovať v priebehu augusta.

Možný nástup od septembra/októbra.

Požiadavky

  • technická zručnosť v office balíku
  • Mailchimp
  • Facebook Ads Manager
  • Facebook Business Manager
  • ovládanie jednoduchých grafických programov (Canva alebo iné)

Ponúkame

    1. a 14. plat
  1. Flexibilná pracovná doba
  2. Zľava na knihy zo Slovartu
  3. Možnosť využitia home office
  4. Parkovanie priamo pri firme
  5. Monotónnosť práce u nás nehrozí
  6. Osobné stretnutia s autormi
  7. Účasť na knižných besedách, festivaloch a veľtrhoch