Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior SEO konzultant

Vivantina

Mesto: Košice

Typ: Full-time

Plat: 900 — 1200 eur

Dátum pridania: 26.04.2019

Digitálna marketingová agentúra so sídlom v Košiciach. Premier Google Partner.

Ponúkame široké spektrum služieb internetového marketingu od marektingových stratégií, cez SEO, platenú reklamu, obsahový marketing, sociálne siete po webovú analytiku.

Náplň práce

Ak ťa baví SEO a vieš už aj niečo viac, ako len význam tejto skratky a kto je Rand Fishkin, tak budeme radi, keď sa nám ozveš.

Ideálny SEO človek a kolega v jednej osobe:
* nezáleží, či si muž alebo žena
* preukážeš znalosť a skúsenosti v oblasti online marketingu
* vyznáš sa v štandardných webových analytických nástrojoch, najmä Google Analytics, Google Search Console
* máš základné znalosti z HTML, CSS a JavaScriptu
* vieš jednoducho vysvetliť zložité veci
* si proklientsky orientovaný/á
* si samostatný/á
* hovoríš plynule slovensky a ovládaš minimálne internetovú angličtinu
* žiješ onlinom a miluješ výzvy
* maš rád/rada teambuildingy a spoločné firemné obedy 😉

Požiadavky

Google je tvoje druhé ja, takže si určite ľahko vygoogliš, čo sa od Teba očakáva. :-)

Ponúkame

Zastav sa na kávu, dozvieš sa. :-)