Vivantina

Social Media Specialist

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 1000 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované25.10.2023

Vivantinu sme založili, lebo sme chceli robiť dobrý marketing pre dobré firmy, ale hlavne pre ľudí. Pretože práve tí sa skrývajú za každou dobrou značkou. Nepustili sme sa do toho preto, že to bolo práve trendy, alebo že na tom zarobíme.

Peniaze sú super, ale nie je to jediná vec, kvôli ktorej ráno vstávame z postele. Veríme, že naši partneri sú našimi zákazníkmi nie preto, že sme mali najnižšiu cenovú ponuku, ale preto, lebo vedia, že si zaslúžime ich dôveru. Nepredávame komoditný tovar, na prípravu kvalitného riešenia potrebujeme dôkladne poznať všetky aspekty. Prvoplánoví marketéri patria do minulosti.

Medzi našich klientov patria rôzne spoločnosti - od malých e-shopov a firem až po veľké značky ako HELL Energy, Zvolenská mliekáreň, Ryba Žilina, či Decodom.

Náplň práce

  • v úvode nových projektov budeš vytvárať komunikačnú stratégiu pre sociálne siete daného projektu
  • príprava a schvaľovanie redakčného plánu pre každý projekt vopred
  • operatívna komunikácia s klientom, zabezpečenie podkladov, prípadne riešenie FB issues ako napríklad zamietnutie reklám.
  • založenie reklamného účtu, business managera, práca s business managerom atď.
  • spravidla v úvode novej spolupráce vytvárame grafické šablóny pre posty, to pripravuje grafik, ty mu to zadávaš
  • kreatívne nápady pre komunikáciu a vytváranie postov, ich správne načasovanie
  • mesačný reporting pre klientov
  • taktiež do tvojej agendy bude spadať aj starostlivosť o naše vlastné sociálne siete a časť nášho agentúrneho marketingu
  • online prieskumy
  • návrh, tvorba a správa reklamných kampaní v prostredí Facebook Ads (znalosť typov kampaní, ich špecifík, UTM tagov atď.)
  • aspoň základná orientácia v Google Analytics

Ak si nie si úplne istý/á, či ovládaš úplne všetko, netráp sa, nikto nieje dokonalý,) veci si vieme ukázať, zaškoliť, treba len chcieť.

Požiadavky

  • záujem o marketing a reklamu
  • mal/a by si mať už nejaké skúsenosti s Facebookom, Instagramom a reklamou na týchto sieťach
  • znalosť aspoň písanej angličtiny (budeš pracovať so slovenskými firmami, ale FB support píše anglicky)
  • znalosti copywritingu (mal/a by si vedieť v postoch zaujať a byť presvedčivý/á, zároveň to robíš prirodzene, vieš sa vcítiť do duše zákazníka)
  • práca s grafikou (nečakáme, že budeš profi grafik, ale základné úpravy postov musíš zvládať samostatne)
  • vieš vysvetliť klientom veci jednoducho a zrozumiteľne
  • máš nápady pre kampane a vieš posúdiť ich zmysluplnosť a realizovateľnosť
  • bezchybná slovenská gramatika aj štylistika
    Ako fungujeme:
    Naši klienti sú z rôznych oblastí, cca 40 % je z nich je e-commerce.
    Všetko sú to normálne slušné firmy, nerobíme veci na hrane.

Budeš pracovať samostatne + porady k nápadom. Projekty, kde robíme viac aktivít naraz, konzultujeme spoločne v tíme.
Celá firma beží na Gsuite a na riadenie projektov využívame Asanu.

Ponúkame

Spolupráca by momentálne prebiehala externe alebo od nás z kancelárie, už ako si vyberieš. Podstatné sú hlavne výsledky, dôležitá je samozrejme chuť pracovať, učiť sa nové veci.