Vivantina

Business Consultant

MestoRemote

FormaFull-time

Plat900 — 4000 €

Úroveň

Aktualizované28.11.2023

Vivantinu sme založili, lebo sme chceli robiť dobrý marketing pre dobré firmy, ale hlavne pre ľudí. Pretože práve tí sa skrývajú za každou dobrou značkou. Nepustili sme sa do toho preto, že to bolo práve trendy, alebo že na tom zarobíme.

Peniaze sú super, ale nie je to jediná vec, kvôli ktorej ráno vstávame z postele. Veríme, že naši partneri sú našimi zákazníkmi nie preto, že sme mali najnižšiu cenovú ponuku, ale preto, lebo vedia, že si zaslúžime ich dôveru. Nepredávame komoditný tovar, na prípravu kvalitného riešenia potrebujeme dôkladne poznať všetky aspekty. Prvoplánoví marketéri patria do minulosti.

Medzi našich klientov patria rôzne spoločnosti - od malých e-shopov a firem až po veľké značky ako HELL Energy, Zvolenská mliekáreň, Ryba Žilina, či Decodom.

Náplň práce

  • aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí a ich uzavretie
  • zodpovednosť za rozvoj klientskej základne
  • komunikácia medzi interným tímom a klientom

Požiadavky

Sme moderná marketingová agentúra, ktorá chce ďalej rásť, napredovať a práve preto potrebujeme aktívny obchod. Hľadáme človeka, ktorý má rád výzvy a chopí sa príležitosti. U nás práve táto príležitosť je. Sme otvorení, mladí, inovatívni. A chceme ťa v našom tíme.

Pre koho teda je táto pozícia?

Hľadáme Obchodníka/Business consultanta, ktorý vie naše služby predať ďalej bez výhovoriek na počasie, krízu, migrénu, škôlku... Nezáleží nám na tom, či máš vodičský preukaz skupiny A alebo B, ani kde si zmaturoval. Načo ti je vodičák, keď si lokomotíva čo to ženie dopredu. ,) Dôležitejšie je nadšenie, vízia. Snažíme sa robiť najlepšie veci pre najlepšie firmy a presne to čakáme aj od teba.

Musíš mať vžité, že ciele sa dosahujú prácou a nie rozprávaním sa o práci. Musíš mať nielen ťah na bránku, ale aj strieľať góly, aby sme spoločne vyhrali zápas. A potom ďalší. A ďalší...

U nás sa zarába dobre, ale nemal by si byť len žoldnierom. Práca u nás ti musí prinášať vnútorné uspokojenie a peniaze sú len vedľajší produkt. Takíto sme my a veríme, že podobné priťahuje podobné.

Pre koho nie je táto pozícia určená ?

Ak potrebuješ ráno ešte hodinu na rozbeh, pokec v kuchynke a o 16-tej už ideš na pivo, asi nebudeš náš človek.
Ak chceš len niekam zavolať, niekam napísať, vypiť kávu a sám si pred sebou obhájiť, čo všetko si dnes urobil.
Ak sa potrebuješ najprv,, zaparkovať,, na pol roka, aby si sa naučil ,,chápať,, ako to chodí v agentúre
Ak potrebuješ vysvetľovať, čo všetko si v predošlom zamestnaní dosiahol, aké skvelé to tam bolo a čo všetko ešte musíme my zlepšovať, aby sme sa tam dostali aby si mohol dosahovať ciele.

Takže ak máš rád ľudí a rád im pomáhaš riešiť ich problémy? V tom prípade je tento job ako stvorený pre teba. Ty sa budeš s klientmi rozprávať o ich potrebách a navrhovať im riešenia. Máme excelentné know-how, skvelé služby a výborné referencie, už čakáme len na tvoju správu ,)

Ponúkame

  • odmena od 900 do 4000 EUR
  • vysoko motivačný a prepracovaný systém odmeňovania skladajúci sa z fixnej zložky a - následnej odmeny z predaja
  • možnosť remote práce odkiaľkoľvek
  • flexibilná pracovná doba