Visma Labs

React Developer pre startup

MestoRemote, Košice

FormaFull-time

Platod 2199 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané26.11.2021

Náplň práce

A toto je len pre odvážlivcov!

Si unavený z klasických projektov, či práce na bežiacom produkte? Greenfield je pre teba magnetom? Nebojíš sa svojich vlastných nápadov? A už vôbec sa neobávaš ozvať sa, navrhnúť riešenie a obhájiť si ho?

Tak toto sa veľmi hodí!

Prečo?

Visma prichádza s návrhom nového produktu - ktorý je zatiaľ v stave vízie :) Ide o časť Visma Rating, ktorá je akoby malým startupom v stabilnej firme.

O čo ide?

Dvaja kolegovia sa už snažia, dvaja ďalší pribudnú vo februári a ďalšieho odvážlivca hľadáme! Podieľaj sa na vývoji jednoduchého SaaS API ratingového produktu, ktorý pomôže klientom zistiť informácie o danej firme (finančnej histórie, spoľahlivosti a pod.). Časť kolegov je v Dánsku, časť bude na Slovensku.

Zabudni na šprinty! Ale tiež nemysli na waterfall :) V tíme budete pracovať v 2-týždňových hackathon-och.

Približný tech stack:

FE: React
BE: Python
Other: AWS, Infrastructure as a code

  • TBD - nuž, je to startup, tak to pomôž tímu dodefinovať :)

Požiadavky

  • skúsenosť s vývojom v JS aj s knižnicou React
  • ideálne si si skúsil aj sám vytvoriť nejakú aplikáciu (ak to máš na GitHub, určite nám to daj vedieť)
  • nenecháš sa neúspechom rýchlo znechutiť
  • láka ťa greenfield produkt

Ponúkame

  • podpora v prípade dlhodobej PNky
  • príspevok zamestnávateľa do 3.piliera
  • parkovanie v Cassovare
  • možnosť požičať si elektrickú kolobežku
  • možnosť "posunúť si" štátny sviatok na iný deň v týždni
  • multisport karta
  • 3 dodatočné dni dovolenky
  • 3 sick days

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top