+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Social Media Manager

Visibility

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1300 — 1600 €

Dátum pridania: 16.12.2019

Visibility, to je:
Predovšetkým energický tím mladých ľudí. Že mladosť znamená pochabosť? Eh! Príď k nám a uvidíš, že… je to ešte horšie. :)
Jedna z najväčších a najrýchlejšie rastúcich online agentúr široko-ďaleko.
Obrovská kancelária v najcentrovejšom centre Bratislavy so saunou, chill-out zónou a stolným futbalom.
Množstvo (samozrejme neplánovaných) parties a teambuildingov.
Líder vo vzdelávaní trhu a vlastnom inbound marketingu.

Náplň práce

Vymýšľať a plánovať obsah na sociálne siete a starať sa o klientov,
nastavovať, optimalizovať a vyhodnocovať reklamy,
nakopnúť tím vedomosťami a novinkami.
vytvárať mesačné reporty a ak máš skúsenosti aj so Zoomsphere, tak budeš jednoducho úžasný.

Navyše sa budeš vzdelávať a časom možno budeš učiť aj ostatných.

Požiadavky

Sleduješ najnovšie social media trendy a zároveň dokážeš sledovať deadliny?
Skvele si rozumieš s Business managerom, Ad managerom, s klientom, ale aj komunitou na sociálnych sieťach?
S kolegami dobre vychádzaš, vieš im podať pomocnú ruku, ale aj udržať ich nohami na zemi?
Si ten pravý, ak:
si sa našiel v predchádzajúcich riadkoch,
sa priatelíš so slovami zodpovednosť, samostatnosť a deadline,
si kreatívny/a, ostrieľaný/á a v krízových situáciách vieš pomôcť sebe aj ostatným,
novinky vieš rozumne využívať a o trendoch chyruješ skôr než sa objavia,
máš strategické myslenie,
je ti blízky copywriting,
si tímový hráč,
svoje idey vieš sebavedomo odprezentovať pred tímom aj klientmi,
máš aspoň 3 roky skúseností so sociálnymi médiami a máš sa čím pochváliť.

Ponúkame

Super tím s inšpiratívnou atmosférou,
priestory v centre mesta s tulivakmi, stolným futbalom a chillout zónou s mega výhľadom,
kurzy cudzích jazykov,
odpočinok vďaka super masáži,
nezabudnuteľné spomienky z teambuildingov a pivomeetingov,
bezodnú kávu vždy, keď na teba padá mordor.