Go back Späť
Marketéri

Senior Social Manager

Visibility

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1300 — 1600 eur

Dátum pridania: 18.02.2019

Visibility, to je:
Predovšetkým energický tím mladých ľudí. Že mladosť znamená pochabosť? Eh! Príď k nám a uvidíš, že… je to ešte horšie. :)
Jedna z najväčších a najrýchlejšie rastúcich online agentúr široko-ďaleko.
Obrovská kancelária v najcentrovejšom centre Bratislavy so saunou, chill-out zónou a stolným futbalom.
Množstvo (samozrejme neplánovaných) parties a teambuildingov.
Líder vo vzdelávaní trhu a vlastnom inbound marketingu.

Náplň práce

plánovanie komplexných social stratégií,
tvorba redakčných plánov a príspevkov,
tvorba reklamných kampaní.

Požiadavky

Hľadáme ťa, ak:
sa priatelíš so slovami zodpovednosť, samostatnosť a deadline,
si kreatívny/a, ostrieľaný/á a v krízových situáciách vieš pomôcť sebe aj ostatným,
novinky vieš rozumne využívať a o trendoch chyruješ skôr než sa objavia,
máš strategické myslenie,
je ti blízky copywriting,
si tímový hráč,
svoje idey vieš sebavedomo odprezentovať pred tímom aj klientmi,
máš aspoň 2-3 roky skúseností so sociálnymi médiami a máš sa čím pochváliť.

Ponúkame

♡ super tím s inšpiratívnou atmosférou,
♡ zaujímavé finančné ohodnotenie od 1 300 – 1 600 Eur v závislosti od tvojich predošlých skúseností,
♡ priestory v centre mesta s tulivakmi, stolným futbalom a chillout zónou s mega výhľadom,
♡ kurzy cudzích jazykov s profi lektorom,
♡ odpočinok vďaka super masáži,
♡ príjemné finančné ohodnotenie,
♡ nezabudnuteľné spomienky z teambuildingov a pivomeetingov,
♡ bezodnú kávu vždy, keď na teba padá mordor.

Mám záujem

Mám záujem

Visibility má aktuálne 2 pracovné ponuky