Go back Späť
Marketéri

Senior Marketing & Event Manager

Visibility

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 1500 eur

Dátum pridania: 28.02.2019

Visibility, to je:
Predovšetkým energický tím mladých ľudí. Že mladosť znamená pochabosť? Eh! Príď k nám a uvidíš, že… je to ešte horšie. :)
Jedna z najväčších a najrýchlejšie rastúcich online agentúr široko-ďaleko.
Obrovská kancelária v najcentrovejšom centre Bratislavy so saunou, chill-out zónou a stolným futbalom.
Množstvo (samozrejme neplánovaných) parties a teambuildingov.
Líder vo vzdelávaní trhu a vlastnom inbound marketingu.

Náplň práce

budovanie Visibrandu,
nastavovanie marketingovej stratégie a cieľov,
návrh a realizácia komunikačných kampaní,
komunikácia na sociálnych sieťach a budovanie komunity,
analýza efektívnosti a optimalizácia kampaní,
tvorba stratégie pre všetky sociálne siete a blog,
návrh harmonogramu a tém eventov a ich propagácia,
organizácia eventov.

Požiadavky

Rád skúšaš nové veci a nebojíš sa experimentovať.
Ak si sa doteraz staral o monobrand minimálne 2 roky, si presne ten, ktorého potrebujeme.
Chceme človeka, čo vie, o čom hovorí, a svoje schopnosti vie preukázať. Čiže prax na rovnakej pozícii sa určite zíde.
Radi dodržiavame termíny. Nemusia byť šibeničné, ale mal by si zvládnuť rozvrhnúť ľudí, časy a aktivity tak, aby všetko klaplo.
Vzdelávanie je základ. Potrebujeme človeka, ktorý sa ochotne venuje sebavzdelávaniu a sleduje trendy.

Ponúkame

Super tím s inšpiratívnou atmosférou,
zaujímavé finančné ohodnotenie od 1200-1500 eur v závislosti od tvojich predošlých skúseností plus nejaké percentá za zorganizované eventy,
priestory v centre mesta s tulivakmi, stolným futbalom a chillout zónou s mega výhľadom,
kurzy cudzích jazykov s profi lektorom,
odpočinok vďaka super masáži,
nezabudnuteľné spomienky z teambuildingov a pivomeetingov,
bezodnú kávu vždy, keď na teba padá mordor.

Mám záujem

Mám záujem

Visibility má aktuálne 2 pracovné ponuky