Go back Späť
Kreatívci

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Copywriter/Kreatívec

Visibility

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1400 — 1700 €

Dátum pridania: 29.05.2019

Visibility, to je:Predovšetkým energický tím mladých ľudí. Že mladosť znamená pochabosť? Eh! Príď k nám a uvidíš, že… je to ešte horšie. :)Jedna z najväčších a najrýchlejšie rastúcich online agentúr široko-ďaleko.Obrovská kancelária v najcentrovejšom centre Bratislavy so saunou, chill-out zónou a stolným futbalom.Množstvo (samozrejme neplánovaných) parties a teambuildingov.Líder vo vzdelávaní trhu a vlastnom inbound marketingu.

Náplň práce

Návrh kreatívnych online kampaní,účasť a vedenie kreatívnych brainstormingov,návrhy textov na bannery, weby,spolupráca na vytváraní identity značiek (DNA, claim, názov),supervising projektov,zvyšovanie hladiny kreativity, či už v klientských, alebo interných projektoch.

Požiadavky

Skúsenosti, skúsenosti, skúsenosti. Minimálne 3 roky na pozícii kreatívca/copywritera.✓ Chuť pracovať a učiť (sa). Nečakáme, že nad nami budeš stáť s bičíkom, ale radi privítame tvoju konštruktívnu kritiku.✓ Kritické myslenie. Milujeme myšlienky, ktoré by nám nenapadli.✓ Samostatnosť. Budeš rozhodovať o dôležitých veciach a navrhovať nové postupy.✓ Lásku. K onlinu, reklame a časom aj k Visi.✓ Svieži pohľad, nezaťažený šablónami.

Ponúkame

Priestory v centre mesta s tulivakmi, stolným futbalom, štýlovým chilloutom s výhľadom na strechy.Jazykové hodiny, masáže a interné vzdelávanie v online marketingu.Zaujímavé finančné ohodnotenie podľa predošlých skúseností.Nezabudnuteľné teambuildingy a pivomeetingy.Dobrú kávu z parádneho kávovaru, ovocie.

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku