Visibility

Social media manager

FormaFull-time

Plat1100 — 1800 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané27.01.2022

Náplň práce

Pripravovať social media stratégie, resp. implementovať ich do komunikácie,
vymýšľať a plánovať obsah na sociálne siete a starať sa o klientov,
nastavovať, optimalizovať a vyhodnocovať kampane,
vzdelávať seba aj iných.

Požiadavky

Očakávame, že:

Máš strategické myslenie,
zvládneš implementovať stratégie do komunikácie,
nechýba ti kreativita,
vieš zachovať pokoj v krízových situáciách,
máš prehľad v novinkách a trendoch,
nechýba ti cit pre písané slovo,
si odvážny pri vymýšľaní a následnom prezentovaní ideí,
máš tímového ducha,
máš aspoň 1 rok skúseností so správou sociálnych sietí,
si zodpovedný, samostatný a deadliny sú pre teba sväté.

Ponúkame

Prácu v jednej z TOP slovenských online marketingových agentúr,
finančné ohodnotenie pre juniora od 1 100 eur do 1 300 eur,
pre skúseného človeka od 1 500 eur do 1 800 eur,
uvoľnenú atmosféru,
neobmedzený homeoffice (občas bude potrebné, aby si prišiel osobne do officu),
flexibilnú pracovnú dobu,
platený deň voľna na narodeniny,
vzdelávanie a zdieľanie know-how,
jazykové hodiny,
MULTISPORT kartu, s ktorou si užiješ množstvo športových a relaxačných zážitkov,
nevyčerpateľný prísun kofeínu,
inšpiratívne pracovné prostredie v centre mesta,
pravidelné teambuildingy, športové aktivity a firemné akcie.