Visibility

PPC Specialist

FormaFull-time

Platod 1400 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané03.03.2021

Náplň práce

Hľadáme šikovného ppc špecialistu, ktorý našim klientom prinesie funkčné stratégie, z ktorých im padne sánka. A nielen to…

Požiadavky

  • máš analytické myslenie a rozumieš dátam,
  • vieš navrhnúť efektívnu ppc stratégiu,
  • rozumieš si s Google Ads, FB, Sklik, Data Studiom,
  • vieš, čo je Smart Bidding a nebojíš sa ho použiť,
  • si zručný v tvorbe kampaní, prezentácii výsledkov a ďalších návrhov pred klientom,
  • sleduješ aktuálne trendy v ppc a online marketingu,
  • namiesto nedá sa hľadáš riešenie,
  • si zodpovedný a deadliny sú pre teba sväté,
  • ak niečo z vyššie uvedeného neovládaš, tak sa nám ozveš aj tak, lebo sa to rád naučíš.

Ponúkame

  • stabilné miesto v tíme šikovných ppc špecialistov,
  • zaujímavé projekty plné výziev,
  • uvoľnenú atmosféru,
  • neobmedzený homeoffice,
  • flexibilnú pracovnú dobu,
  • platený deň voľna na narodeniny,
  • pravidelné vzdelávanie a zdieľanie know-how,
  • jazykové hodiny.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top