Visibility

Performance specialist

FormaFull-time

Plat1600 — 2200 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané16.12.2021

Náplň práce

Hľadáme šikovných PPC špecialistov, ktorí zvýšia našim klientom performance! Nezáleží na tom, či si mid alebo senior. Dôležité je, aby ťa bavila práca s dátami a nechýbalo ti analytické myslenie. Oceníme aj tvoje skúsenosti s tvorbou kampaní či znalosťou rôznych nástrojov. Ozvať sa nám môžeš kedykoľvek – v ideálnom prípade čo najskôr. :)

Požiadavky

Očakávame, že:

  • Máš analytické myslenie a rozumieš dátam,
  • rozumieš si s Google Ads, FB, Sklik, Data Studiom,
  • vieš, čo je Smart Bidding a nebojíš sa ho použiť,
  • si zručný v tvorbe kampaní, prezentácii výsledkov a ďalších návrhov pred klientom,
  • sleduješ aktuálne trendy v ppc a online marketingu,
  • namiesto nedá sa hľadáš riešenie,
  • si zodpovedný a deadliny sú pre teba sväté,
  • ak niečo z vyššie uvedeného neovládaš, tak sa nám ozveš aj tak, lebo sa to rád naučíš.

Ponúkame

  • Prácu v jednej z TOP online marketingových agentúr,
  • neobmedzený homeoffice (občas bude potrebné, aby si prišiel osobne do officu),
  • platený deň voľna na narodeniny,
  • pravidelné vzdelávanie a zdieľanie know-how,
  • jazykové hodiny,
  • MULTISPORT kartu, s ktorou si užiješ množstvo športových a relaxačných zážitkov,
  • nevyčerpateľný prísun kofeínu,
  • inšpiratívne pracovné prostredie v centre mesta,
  • pravidelné teambuildingy, športové aktivity a firemné akcie.