Visibility

E-mail marketing špecialista

FormaFull-time

Plat1400 — 1700 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané30.04.2021

Náplň práce

Čo budeš robiť?

  • analyzovať stav e-mail marketingu potenciálnych aj aktuálnych klientov,
  • konzultovať odporúčania pre zlepšenie e-mail marketingu,
  • pracovať na stratégiách e-mail marketingu,
  • nastavovať a spravovať nástroje e-mail marketingu,
  • navrhovať a viesť e-mail marketingové kampane (vrátane základného copywritingu),
  • reportovať e-mail marketingové kampane.

Požiadavky

Očakávame, že:

  • máš aspoň 4-ročné skúsenosti v marketingu (marketingové vzdelanie výhodou),
  • máš minimálne 2-ročné skúsenosti so správou newsletterov (ideálne pre viac ako jedného klienta),
  • si rozhľadený v digitálnom aj tradičnom marketingu,
  • poznáš Mailchimp a vieš s ním pracovať (znalosť iných nástrojov výhodou),
  • máš praktické základy HTML a CCS,
  • vieš, že reklamný e-mail automaticky nie je SPAM,
  • namiesto „nedá sa“ hľadáš riešenie,
  • si zodpovedný a deadliny sú pre teba sväté.

Ponúkame

  • stabilné miesto v jednej z TOP slovenských online marketingových agentúr,
  • zaujímavé projekty plné výziev,
  • uvoľnenú atmosféru,
  • neobmedzený homeoffice,
  • flexibilnú pracovnú dobu,
  • platený deň voľna na narodeniny,
  • pravidelné vzdelávanie a zdieľanie know-how,
  • jazykové hodiny,
  • masáže.