Virtuse Wealth Management

Marketing Manager

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 2000 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané20.04.2021

Náplň práce

  • nastavenie a implementácia marketingovej a obchodnej stratégie v B2C
  • manažovanie projektov (digitálne kampane, web, sociálne siete, PPC a pod.)
  • aktívne zapájanie sa do prípravy projektov a stratégií
  • copywriting
  • správa účtov sociálnych médií (Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram)
  • príprava textových podkladov a jednoduchej grafiky na social media
  • príprava newslettera
  • navrhovanie a realizácia online marketingových aktivít a projektov
  • riadenie a kontrola marketingových KPI dôležitých z hľadiska obchodu
  • správa a aktualizácia webu
  • tvorba obsahu na sociálnych sieťach
  • analýza výkonnosti, reporting a prezentovanie výsledkov
  • sledovanie digitálnych trendov a inovácii

Požiadavky

  • minimálne 2-ročné skúsenosti na pozícii online/digital marketing manager
  • prehľad v digitálnom marketingu
  • plynulá angličtina slovom aj písmom
  • flexibilita a proaktivita

Ponúkame

  • zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • príležitosť byť súčasťou rýchlo rastúceho trhu digitálnych aktív
  • samostatná a kreatívna práca v online marketingu
  • osobnostný a profesionálny rast
  • možnosť podieľať sa na rozvojových činnostiach spoločnosti
  • možnosť komunikovať v angličtine na denne báze