Go back Späť
Marketéri

Junior Account Manager

VIDADU

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 2000 eur

Dátum pridania: 05.02.2019

Sme Vidadu, tím ľudí, ktorý zastrešuje internetových tvorcov na Slovensku a v Česku. Našim partnerom poskytujeme širokú škálu služieb od konzultácií o kreatíve a stratégii ich tvorby na YouTube cez komunitné eventy až po sprostredkovanie firemných spoluprác. Dokážeme usmerniť nádejného tvorcu k úspechu na YouTube, vytvoriť nový trend či spojiť influencera s tými najlepšími značkami. A popri tom všetkom stíhame ešte kávičkovať, hrať kalčeto a viesť náš vlastný YouTube kanál vidaduTV. Hľadáme šikovného, dynamického parťáka, ktorý zapadne do tímu a chytí sa svojej príležitosti.

Náplň práce

- aktívne kontaktuješ potenciálnych klientov (e-mailom, telefonicky, osobne)
- komunikuješ so značkami, ktoré by boli skvelé pre spoluprácu s našimi influencermi
- aktívne zbieraš dáta z našej komunity tvorcov a hľadáš najlepšie brandy na spoluprácu
- budeš vytvárať cenové ponuky a navrhovať kreatívne smerovanie kampaní
- trackuješ prebiehajúce kampane a zadávaš ďalšie kroky v rámci tímu
- neustále sa snažíš optimalizovať procesy a robiť ich efektívnejšími
- stretávaš sa s influencermi a pracuješ na udržaní nadštandardných vzťahov
- komunikuješ v rámci tímu a zapájaš sa do kreatívnych meetingov

Požiadavky

- tvoje people skills sú na lvl.99 boss
- angličtina slovom aj písmom (komunikujeme aj so zahraničnými klientmi)
- si štruktúrovaná osoba a na všetko máš systém
- vieš pracovať s dátami a dokážeš z množstva excelovských buniek vytiahnuť to najzaujímavejšie
- si dynamický človek a dokážeš rýchlo reagovať na meniace sa trendy
- nezaujíma ťa iba tvoja robota a rád proaktívne pomôžeš kolegom, keď je treba
- stojíš si za svojim názorom a dokážeš ho presadiť
- máš skúsenosť z reklamky alebo v sales (výhoda)

Ponúkame

- mladý a energický tím ľudí
- kalčeto a vždy čerstvú kávu
- chill-out zónu väčšiu ako office
- výzvu vytvoriť spolu s nami niečo, čo tu ešte nebolo
- možnosť stať sa súčasťou komunity mladých a talentovaných tvorcov
- pravidelné vzdelávanie a účasť na zaujímavých eventoch
- pracovný počítač aj na súkromné účely

Mám záujem

Mám záujem