Go back Späť
Marketéri

Junior Account Manager

Vidadu

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 800 — 1200 €

Dátum pridania: 01.10.2019

Sme Vidadu, tím ľudí, ktorý zastrešuje internetových tvorcov na Slovensku a v Česku. Našim partnerom poskytujeme širokú škálu služieb od konzultácií o kreatíve a stratégii ich tvorby na YouTube, cez komunitné eventy až po sprostredkovanie firemných spoluprác. Dokážeme usmerniť nádejného tvorcu k úspechu na YouTube, vytvoriť nový trend či spojiť influencera s tými najlepšími značkami. A popri tom všetkom stíhame ešte kávičkovať, debatiť o virálnych videách a viesť náš vlastný YouTube kanál vidaduTV. Hľadáme šikovného, dynamického parťáka, ktorý zapadne do tímu a chytí sa svojej príležitosti.

Náplň práce

Požiadavky

Ponúkame

Mám záujem

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku