Vidadu Extra

Marketing Manager

FormaFull-time

Platod 1700 €

Úroveň

Pridané12.04.2021

video, advertisement & you!

Sme marketingová agentúra, v ktorej už 10 rokov špecializujeme hlavne na youtuberov a influencerov. Riešime im kreatívu kontentu a manažment spoluprác, tak aby boli spoko. Sme s nimi kamoši a stretávame sa aj mimo práce.

Agentúry a značky nás majú pri kampaniach za efektívne spojky, vieme ušetriť kopec času (čítaj nervov) na všetkých stranách. Spájame svety, vytvárame symbiózy a premýšľame do nekonečna a ešte ďalej.

Stíhame kávičku, osobný život, aj škrabkať nášho happiness managera Chorcheho 🐶

Náplň práce

Hľadáme flexibilného marketéra, tímového parťáka, no zároveň aj samostatne fungujúceho, ktorý sa bude s nami spolupodieľať na rozvíjaní potenciálu v oblasti našej pôsobnosti a našich aktivít. Chceme človeka, ktorého hneď na prvý pohľad oslovuje to čo robíme a chce s nami inovatívne napredovať, riešiť s nami nastavenie a smerovanie našich projektov. Hľadáme autentického a otvoreného člena, ktorý bude proaktívne premýšľať ako pomôcť nám a našim partnerom.
Očakávame, že nás budeš neustále bombardovať svojimi nápadmi na zlepšenie našich aktivít, hľadať nové možnosti využitia potenciálu a zlepšovať fungovanie už zabehnutých procesov. Svoj podiel na úspechu odvádzaš úplne prirodzene, s radosťou a pocitom, že to funguje a má pre teba a pre nás význam. Pomáhaš nám budovať a udržiavať silnú a konzistentnú značku prostredníctvom širokej škály online a offline marketingových aktivít.

V čom bude spočívať tvoja práca?

  • Máš na starosti marketingovú stratégiu, marketingové ciele a ich naplnenie
  • Koordinuješ a vyhodnocuješ efektivity marketingových aktivít, procesov a postupov
  • Vytváraš a analyzuješ marketingové kampane pre jednotlivé kategórie našich projektov od nápadov až po realizáciu
  • Spolupodieľaš sa pri získavaní dlhodobých a kvalitných klientov prostredníctvom implementácie propagačných aktivít
  • Úzko spolupracuješ s obchodným tímom
  • Buduješ strategické vzťahy a partnerstvá s kľúčovými hráčmi v odbore, agentúrami a značkami

Požiadavky

  • Máš minimálne 3 roky preukázateľných skúsenosti v digitálnom marketingu, ideálne 5 a viac
  • Myslíš strategicky a dokážeš zosúladiť marketingový plán s obchodnými cieľmi spoločnosti
  • Máš skúsenosti v oblasti projektového riadenia, tvorbou kampaní, tendrov
    ovládaš najnovšie trendy a postupy v oblasti online a influencer marketingu
  • Si dynamický človek, rýchlo reaguješ na meniace sa trendy v marketingu a dokážeš ich aplikovať
  • Vieš premeniť kreatívne nápady na efektívne reklamné projekty, máš kopec nápadov pri tvorbe kampaní
  • Máš schopnosť robiť marketingové rozhodnutia na základe merateľných čísel, nie na základe intuície
  • Chápeš ako funguje obchod a dokážeš efektívne supportovať predajný tím
  • Ovládaš silnú kombináciu kreativity a analytických schopností, ktoré vieš pri svojej práci zužitkovať
  • Dokážeš tvoriť texty, ktoré sa príjemne čítajú, články písať nebudeš, no kontrolovať a usmerňovať áno
  • Vieš pracovať s dátami a dokážeš z množstva excelovských buniek vytiahnuť to čo potrebuješ
  • Ovládaš angličtinu slovom aj písmom (komunikujeme aj so zahraničnými klientmi)

Ponúkame

  • Mladý a energický tím ľudí
  • Kalčeto a vždy čerstvú kávu
  • Chill-out zónu väčšiu ako office
  • Možnosť stať sa súčasťou komunity mladých a talentovaných tvorcov
  • Flexibilný pracovný čas 3 dni office, 2 dni homeoffice alebo podľa dohody
  • Pracovný počítač aj na súkromné účely
  • Spoluprácu s top influencermi

Ak sme ťa oslovili a vidíš sa ako člen tímu, neváhaj nám poslať svoj životopis + motivačný list. Ďakujeme