VIAMEDIA SK

PPC špecialista

FormaFull-time

Platod 1100 €

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané24.05.2021

Náplň práce

  • správa reklamných kampaní v systémoch Google Ads, Facebook Business Manager a iné
  • sledovanie trhu a konkurencie ohľadom cien jednotlivých produktov
  • optimalizácia výkonnosti kampaní
  • vyhodnocovanie kampaní a príprava odporúčaní pre ďalšie vylepšenia
  • navrhovanie a realizácia online marketingových aktivít a projektov
  • riadenie a kontrola marketingových KPI dôležitých z hľadiska obchodu
  • aktívne sledovanie marketingového trhu

Požiadavky

  • znalosť Goole Ads, Google Analytics
  • výhodou znalosť systémov Heuréka, Mergádo a iné
  • orientácia vo svete online marketingu
  • aktívne používanie sociálnych sietí
  • precíznosť, samostatnosť, komunikatívnosť, nápaditosť
  • proaktívny prístup k práci, dynamickosť a kreativita
  • dobrý písomný prejav
  • chuť stále sa vzdelávať
  • angličtina

Ponúkame

  • možnosť získania medzinárodne uznávaných certifikátov od Google
  • pravidelné školenia vo firme
  • účasť na odborných konferenciách organizovaných spoločnosťou Google
  • samostatná a kreatívna práca v online marketingu
  • osobnostný a profesionálny rast
  • práca v mladom kolektíve
  • notebook, mobil – možnosť používať aj na súkromné účely
  • možnosť uplatnenia aj pre absolventa

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top