Vestberry

Automation Tester/Analytik - Cypress (SaaS FinTech)

FormaFull-time

Plat2000 — 3500 €

Úroveň

Pridané06.05.2021

​​Hello from Vestberry! For the last four years, we've been building a fintech analytical tool that's helping manage billions of dollars worth of Private Equity & Venture Capital fund investments. We are on track to becoming the industry's standard for portfolio management thanks to customers like Atomico - the 2nd largest EU VC fund, which invested in companies like Wolt, Skype, or Stripe. To reach our ambitious but realistic goals, we are looking to grow our team.

Náplň práce

Ahoj, sme Vestberry a posledné 4 roky budujeme fintech nástroj, ktorý pomáha spravovať už viac ako $3 miliardy investícií v Private Equity a Venture Capital fondoch. Máme ambíciu stať sa reportingovým štandardom tohto odvetvia, stabilne pridávame nových zákazníkov (medzi ktorých patrí aj Atomico - druhý najväčší Venture Capital fond v Európe) a chceme rozšíriť náš 15-členný tím aby sme dosiahli naše ambiciózne, ale stále realistické ciele.

Preto hľadáme teba - skúseného testera/testerku. Nemusíš byť úplný “senior”, ak máš chuť zlepšovať sa a učiť sa nové veci.

Čakáme od Teba, že najprv do hĺbky pochopíš koncept fungovania našej appky. Pospájaš si potrebné súvislosti, analyzuješ jednotlivé moduly aplikácie, vyhodnotíš v spolupráci s developerským a produktovým tímom ich dôležitosť a následne sa pustíš do prípravy testovacích scenárov a samotnej implementácie automatizovaných testov. S testami ti bude podľa Tvojich inštrukcií pomáhať junior tester.

Veríme, že najlepšie sa nám bude spolupracovať ak dostaneš slobodu v rozhodovaní aj v samotnej práci. Budeme radi, ak nám predstavíš Tvoj pohľad na výhody a nevýhody jednotlivých postupov či nástrojov. S našim CTO sa dohodneš na systéme práce, ktorému budeš veriť, ktorý ťa bude “baviť” a za ktorý nebudeš mať problém prijať aj zodpovednosť čo sa kvality výstupu Tvojej práce týka.

Radi ťa na základe tvojej šikovnosti a skúseností odmeníme €2,000 - €3,500/mesiac (živnosť) a ak máš záujem, vieme sa porozprávať aj o podieli/akciách (ESOP).

Požiadavky

Veríme, že chápeš čo hľadáme už zo sekcie "Náplň práce", ak to však máme zhrnúť do pár bodov:

  • znalosť metodiky softvérového testovania
  • skúsenosti s automatizovaným testovaním, ideálne v nástroji Cypress
  • samostatnosť, dobré analytické myslenie, zmysel pre detail
  • dobrá orientácia vo webových technológiách

Ponúkame

Je to síce stále “práca”, no pristupujeme k nej tak, aby sme sa z nej tešili. Vnímame sa ako príležitosť robiť na lokálnom, (veríme že dlhodobo) úspešnom projekte vo fintech sektore, s klientmi po celom svete.

Sídlime v súkromnej modernej kancelárii ktorá je súčasťou Campus Cowork priamo v centre Bratislavy, s výhľadom na Pani prezidentku, teda na jej palác. Často však pracujeme aj z domu, od rodičov, alebo z nejakého AirBnB, čiže medzi seba radi prijmeme aj ľudí, ktorí s nami chcú byť osobne len občas.

Tvoji kolegovia budú mladí ľudia, ktorí ťa pri kvalitnej kávičke na bare (ktorá je na náš účet) radi obohatia vždy nejakou cennou pikantnou informáciou - ktorú pravdepodobne nikdy v živote nebudeš potrebovať... :)

Samozrejme, ponúkame štandardných 20 dní dovolenky a 4 sick days, ďalej však veríme, že si vyspelý človek, ktorý si vie povedať čo potrebuje a dohodnúť sa na tom s nami. Preto sme sa rozhodli nevymýšľať ďalšie “schémy” alebo “programy” ktoré by sme ti nanútili. Dôležitý je výsledok a pocit z tvojej práce, nie počet hodín odsedených v kancli. Nerátame ani presnú dochádzku alebo timesheety. Ak však preferuješ pracovať “na hodinovku”, sme tomu otvorení.

Sme startup, čo prináša mnohé výhody a flexibilitu, ale chápeme, že môžeš mať aj obavy a cítiť neistotu. Nie sme v tejto sfére nováčikovia a zopár sme si ich už zažili. Radi ti o našich plánoch a našej schopnosti ich docieliť povieme viac osobne.