pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

VANCAN

Junior Digital Marketing Specialist 🇭🇺

Mesto: Remote

Forma: Freelance

Plat: 1000 — 2000 €

Typ: Faktúra

Dátum pridania: 22.09.2021

Náplň práce

  • nadväzovanie spoluprác s influencermi, kontrola dodržania podmienok a uzatváranie kontraktov
  • vyhodnocovanie kampaní
  • koordinácia s manažérom pre CEE región
  • očakávame od teba iniciatívu a prílev nových nápadov
  • schopnosť samostatne naplánovať, vytvoriť a nasadiť príspevky na sociálne siete, grafiku dostaneš od grafického tímu
  • odpovedanie na dopyty od zákazníkov a riešenie ich problémov

Požiadavky

  • plynulá znalosť slovenského a českého jazyka podmienkou!
  • spisovná slovenčina alebo čeština
  • angličtina na komunikatívnej úrovne
  • spoľahlivosť
  • chuť učiť sa nové veci
  • zodpovednosť

Ponúkame

  • dostaneš priestor a zodpovednosť za rast firmy na Slovensku a Česku
  • u nás môžeš pracovať odkiaľ chceš a kedy chceš
  • zázemie medzinárodnej firmy