Go back Späť
Developeri

Project Manager

Vacuumlabs

Mesto: Bratislava

Typ: Remote

Plat: 2000 — 4000 eur

Dátum pridania: 31.01.2019

Sme slovenská technologická spoločnosť, s celosvetovou pôsobnosťou. Okrem Bratislavy a Košíc sú naše pobočky v Brne, Prahe a Londýne. Viac ako 130 vývojárov a dizajnérov pracuje na globálnych projektoch z oblastí fintech, crypto a travel.

Viac na https://vacuumlabs.com/

Náplň práce

Hľadáme Project Managera pre svetové projekty

Poď riadiť medzinárodne IT projekty do jednej z najrýchlejšie rastúcich technologických firiem v CEE. Budeš sa starať o komunikáciu medzi klientom a tvojim tímom.

Požiadavky

Svoje skúsenosti a skills uplatníš na najmodernejších projektoch z oblastí fintech, crypto a travel ako je Kiwi.com, Twisto, Adalite - peňaženka na Cardano a ešte väčších.

Ponúkame

Finančnú odmenu 2 000 – 4 000 € mesačne
Podiely vo firme
Žiadne nadčasy
Catering v práci
Nadštandardné športové a dovolenkové benefity
Práca v menších tímoch, žiaden openspace
15 dní ročne na vlastné vzdelávanie
Možnosť pracovať v Prahe, Brne, Bratislave, Košiciach alebo remote

Mám záujem

Mám záujem