pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Feedback

vacuumlabs

Junior Interiérový dizajnér

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: 1500 — 2000 €

Typ: TPP / Faktúra

Dátum pridania: 01.09.2021

We’re a design and development center of excellence with more than 200 professionals. As a company that is highly experienced with the latest technologies across multiple industries, we are expanding at an enormous pace.

We focus on the area of fintech and cryptocurrencies. People here are eager to improve things around us, learn new things and innovate.

We build new challenger banks from scratch, create new banking platforms, and we are a trusted partner of one of the most innovative banks in Europe.

We build crucial parts of the Cardano ecosystem: web & mobile wallets, blockchain explorer, and even integration with hardware wallets Trezor and Ledger.

And our side project, ReactiveConf, grew into one of the top tech conferences in the world.

We are looking for people who aren’t afraid of autonomy and responsibility. People, who are eager to learn new things and get better at what they do. People, who want to make an impact.

Náplň práce

Do našej rýchlo sa rozrastajúcej firmy, hľadáme full-time junior interiérového dizajnéra, ktorý by dodal šmrnc našim zväčšujúcim sa kancelárskym priestorom.

Ozvi sa nám, ak sa považuješ za kreatívnu dušu, ktorá je nadšencom dizajnu a umenia so zmyslom pre detail a ak k tomu uprednostňuješ netradičnejšie formy zariaďovania kancelárií, ale s bežne dostupnými zdrojmi, potom hľadáme práve teba !

  • staneš sa súčasťou nášho dizajnérského tímu, ktorý má za úlohu vytvárať príjemné kancelárske priestory a zachová autentické prvky Vacuumlabs,
  • budeš robiť funkčné a dizajnové úpravy kancelárií, podľa požiadaviek a potrieb jednotlivých tímov,
  • budeš pravidelne komunikovať s vedúcim projektu, architektom a back office,
  • podieľať sa svojimi kreatívnymi nápady na návrhoch nových kancelárií,
  • realizovať nákupy nábytku, doplnkov, kobercov, osvetlenia, rastlín a iných
  • sledovať rozpočet interiérového dizajnu a stavy objednávok

Ponúkame

Budeš pracovať v kolektíve skvelých ľudí, v priestoroch moderného Skyparku. Kde budeš mať zabezpečený:

  • free all day catering,
  • kávu od nášho super baristu,
  • taxi na neskoré odchody z práce,
  • neobmedzené sick days,
  • flexibilný pracovný čas,
  • pravidelné teambuildingy, či ďalšie eventy
    Ponúkaný plat: 1500-2000 €

Poslať e-mailom

Skopírovať link

vacuumlabs má aktuálne 2 pracovné ponuky