UXtweak

Content Manager

FormaFull-time

Platod 1200 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané23.10.2020

Do you want to work for a rapidly growing startup with international success, where the results of your work will have a global impact?

Our clients are mainly from the USA, and our UX research platform is already being used by companies like Intel, BMC, Broadcom, Michelin, Whirlpool, Avast, HP, Opel, and top universities like MIT, Stanford, and Oxford. Maybe it's your work that will attract another global player!

We won't push your ideas aside; on the contrary, we are open to hearing what doesn't work and how you think it could be done better. You don’t have to worry about lacking knowledge in any area. We'll gladly share our know-how with you.

Náplň práce

  • Budeš sa podieľať na tvorbe obsahovej stratégie a dohliadať na jej napĺňanie. Cieľom je budovať značku a zvyšovať návštevnosť webu a blogu UXtweak
  • Budeš dohliadať na tvorbu obsahu - text, video, obrázky, infografika
  • Zabezpečíš efektívny proces vytvárania, publikácie a distribúcie obsahu
  • Budeš vytvárať obsah do newslettrov, na sociálne siete, web a blog
  • Zanalyzuješ obsah konkurencie a budeš prinášať vylepšenia aktuálneho obsahu aj procesov

Požiadavky

  • 1-2 roky pracovných skúseností
  • Angličtina na vysokej úrovni
  • Tvorba textov
  • Riadenie projektov
  • Strategické plánovanie
  • Analytické schopnosti
  • Prehľad o sociálnych médiách

Ponúkame

  • Práca na startupe, ktorý pôsobí hlavne na medzinárodnom trhu a má medzinárodné ambície
  • Voľnosť pri rozhodovaní a možnosť ovplyvňovať smerovanie projektu
  • Skúsený tím kolegov
  • Práca na veciach, ktoré majú skutočný dopad