pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyNOVÉCenník

Go back Späť
Marketéri

UXtweak

Mid Content Manager

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 1200 €

Dátum pridania: 23.10.2020

UXtweak vznikol spojením skúsených marketérov, UX špecialistov, výskumníkov a top developerov. Spolu sa snažíme zmeniť spôsob, akým sa testujú webové stránky na celom svete.

Náplň práce

  • Budeš sa podieľať na tvorbe obsahovej stratégie a dohliadať na jej napĺňanie. Cieľom je budovať značku a zvyšovať návštevnosť webu a blogu UXtweak
  • Budeš dohliadať na tvorbu obsahu - text, video, obrázky, infografika
  • Zabezpečíš efektívny proces vytvárania, publikácie a distribúcie obsahu
  • Budeš vytvárať obsah do newslettrov, na sociálne siete, web a blog
  • Zanalyzuješ obsah konkurencie a budeš prinášať vylepšenia aktuálneho obsahu aj procesov

Požiadavky

  • 1-2 roky pracovných skúseností
  • Angličtina na vysokej úrovni
  • Tvorba textov
  • Riadenie projektov
  • Strategické plánovanie
  • Analytické schopnosti
  • Prehľad o sociálnych médiách

Ponúkame

  • Práca na startupe, ktorý pôsobí hlavne na medzinárodnom trhu a má medzinárodné ambície
  • Voľnosť pri rozhodovaní a možnosť ovplyvňovať smerovanie projektu
  • Skúsený tím kolegov
  • Práca na veciach, ktoré majú skutočný dopad

Podobné joby (50)