pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyNOVÉCenník

Go back Späť
Developeri

UXtweak

Mid Javascript Developer

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 2400 — 3500 €

Dátum pridania: 09.12.2020

UXtweak vznikol spojením skúsených marketérov, UX špecialistov, výskumníkov a top developerov. Spolu sa snažíme zmeniť spôsob, akým sa testujú webové stránky na celom svete.

Náplň práce

Službu UXtweak.com vyvíjame 2 roky. Náš cieľ je vytvoriť najlepšiu online službu/nástroj na testovanie použiteľnosti (User eXperience) webových stránok/aplikácií. Sme slovenská spoločnosť s ambíciami presadiť sa na medzinárodnom trhu. Viac o UXtweaku sa dozvieš na uxtweak.com

Čo u nás budeš robiť:

  • pracovať na online UX research platforme - UXtweak.com
  • navrhovať a implementovať aplikačnú logiku, reaktívne používateľské rozhranie - tučného klienta (SPA, Vue.js) a zodpovedajúce BE služby (framework nad Node.js s prepojením na SQL a NoSQL databázy)

Požiadavky

  • minimálne 2 roky praxe

  • JavaScript & TypeScript - pokročilý

  • Vue.js & Web API - základy

  • NODE.JS - základy

  • HTML5 & CSS3 (less, SASS/SCSS) - pokročilý

  • anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • schopnosť učiť sa rýchlo/efektívne

  • nasadenie a zameranie na dokončovanie úloh

  • nekonfliktnosť

  • ochota po obojstrannej dohode dočasne zvládať vyššiu pracovnú záťaž zámenou za ďalšie benefity

Ponúkame

  • Práca so skúsenými developermi.
  • Práca na medzinárodnom projekte.
  • Svojou prácou budeš mať jedinečnú možnosť formovať a ovplyvniť, ako bude vyzerať úspešný svetový produkt.
  • Máš možnosť pracovať na veciach, ktoré majú skutočný dopad.
  • Milujeme nové technológie.
  • Možnosť načerpať skúsenosti pri práci s nadnárodnými klientmi.

Poslať e-mailom

Skopírovať link

UXtweak má aktuálne 2 pracovné ponuky