UXtweak

SEO Specialist

MestoBratislava

FormaPart-time

Plat4 — 5 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané04.07.2021

Do you want to work for a rapidly growing startup with international success, where the results of your work will have a global impact?

Our clients are mainly from the USA, and our UX research platform is already being used by companies like Intel, BMC, Broadcom, Michelin, Whirlpool, Avast, HP, Opel, and top universities like MIT, Stanford, and Oxford. Maybe it's your work that will attract another global player!

We won't push your ideas aside; on the contrary, we are open to hearing what doesn't work and how you think it could be done better. You don’t have to worry about lacking knowledge in any area. We'll gladly share our know-how with you.

Náplň práce

  • Budeš sa starať o SEO nášho webu a blogu
  • Budeš pracovať so SEO nástrojmi (Ahrefs/SEMrush, Collabim a ďalšie)
  • Budeš navrhovať úpravy, testovať a sledovať dopady
  • Budeš pripravovať stratégiu linkbuildingu
  • Budeš vyhľadávať príležitosti pre zlepšenie, sledovať nové trendy v SEO a spracovávať ich pre potreby firmy

Požiadavky

  • Chceš sa venovať SEO a nebojíš sa hrabania sa v dátach. Praktické skúsenosti mať nemusíš - naučíme ťa to (ale ak máš je to výhodou). Venovať sa budeš prevažne základom, ktoré ťa naučíme, zvyšok bude priestor pre tvoju sebarealizáciu a proaktivitu.
  • Je dobré, ak máš čas pracovať aspoň 20 hodín týždenne, ideálne je ak by si vedel aspoň občas zabehnúť k nám do kanclu. Ak chceš pracovať full time ani to nie je problém - práce máme vždy vyše hlavy
  • Vieš komunikovať v angličtine písmom aj slovom - máme klientov prevažne v USA a komunikujeme v angličtine.
  • Si zodpovedný a samostatný, dokážeš si manažovať čas a pracovať samostatne
  • Si rozumný a rozmýšľaš logicky, máš drive a chuť neustále hľadať odpovede na otázky prečo.
  • Máš chuť sa učiť a nezľakneš sa náročných úloh.
  • Skúsenosť so SEO a záujem o UX je výhodou

Ponúkame

  • Možnosť priniesť svoje nápady a ovplyvniť smerovanie celého projektu - u nás tvoje návrhy nezapadnú prachom na poličke, dostaneš na nich konštruktívny feedback a uvidíš ich dopad v praxi.
  • Prácu, ktorá ma zmysel a globálny dopad - sme startup vyvíjajúci nástroje na testovanie používateľskej skúsenosti, ktorý už teraz používajú firmy ako Accenture, Intel, HP, Opel alebo top univerzity MIT a Oxford.
  • Zaujímavý pracovný kolektív, od ktorého sa môžeš učiť.
  • Flexibilný pracovný čas, možnosť pracovať remote aj v kancli na Obchodnej