UXtweak

Marketing & Sales Assistant

MestoRemote

FormaPart-time

Plat400 — 600 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané28.10.2021

Do you want to work for a rapidly growing startup with international success, where the results of your work will have a global impact?

Our clients are mainly from the USA, and our UX research platform is already being used by companies like Intel, BMC, Broadcom, Michelin, Whirlpool, Avast, HP, Opel, and top universities like MIT, Stanford, and Oxford. Maybe it's your work that will attract another global player!

We won't push your ideas aside; on the contrary, we are open to hearing what doesn't work and how you think it could be done better. You don’t have to worry about lacking knowledge in any area. We'll gladly share our know-how with you.

Náplň práce

Chceš pracovať pre rýchlo sa rozrastajúci startup s medzinárodným úspechom, kde výsledky tvojej práce budú mať globálny dosah?

Naši klienti sú prevažne z USA, a našu výskumnú UX platformu už teraz používajú firmy ako Intel, Accenture, Avast, HP, Opel alebo top univerzity ako MIT, Stanford či Oxford. A možno na základne práve tvojej práce nás osloví ďalší svetový hráč. U nás tvoje nápady neodsunieme na druhú koľaj, naopak sme otvorení tomu ak nám vieš povedať čo nefunguje a ako by sa to dalo podla teba robiť lepšie. Nemusíš sa báť, že ti v nejakej oblasti budú chýbať vedomosti. S našim know-how sa s tebou veľmi radi podelíme.

Čo budeš u nás robiť

  • Staneš sa podporu pre náš marketingový a sales tím.
  • Budeš pomáhať s prípravou obsahu rôznych marketingových materiálov (články, blogy, fóra, newslettery).
  • Budeš vyhľadávať príležitosti na oslovenie firiem a získanie nových zákazníkov (po celom svete). Keď sa oťukáš, budeš samotné dealy s klientmi aj uzatvárať.
  • Budeš sledovať a analyzovať čo robí naša konkurencia a prinášať vylepšenia celkového procesu.
  • Ak budeš šikovný/á a kreatívny, budeš mať možnosť ovplyvniť smerovanie celého projektu. Naozaj.

Požiadavky

  • Máš čas pracovať minimálne 20 hodín týždenne.
  • Si schopný/á komunikovať v angličtine písmom aj slovom na pokročilej úrovni – máme klientov prevažne v USA. Komunikujeme, vyvíjame a tvoríme obsah v angličtine.
  • Máš motiváciu posúvať seba, svoje schopnosti a celý team vpred.
  • Si rozumný/á a uvažuješ logicky.
  • Si zodpovedný/á a samostatný/á. Nerobí ti problém zdvihnúť telefón a vybaviť konferenciu v Amerike alebo zavolať a dohodnúť stretnutie s klientom.

Ponúkame

  • Slobodu a flexibilitu – dohodneš si svoj pracovný čas aj to, kde chceš pracovať. Môžeš pracovať remote alebo v kancelárií na Obchodnej ulici v Bratislave
  • Férové ohodnotenie: 4 - 5 eur na hodinu (podľa skúseností)
  • Možnosť priniesť svoje nápady a výrazne ovplyvniť smerovanie celého projektu – podporíme všetko, čo bude znieť rozumne
  • Rôznorodé úlohy a konštruktívny feedback
  • Budget na vzdelávanie podľa tvojho výberu