pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

UXtweak

Junior Marketing & Sales Assistant

Mesto: Remote

Forma: Part-time

Plat: 400 — 600 €

Typ: TPP / Faktúra

Dátum pridania: 28.10.2021

UXtweak vznikol spojením skúsených marketérov, UX špecialistov, výskumníkov a top developerov. Spolu sa snažíme zmeniť spôsob, akým sa testujú webové stránky na celom svete.

Náplň práce

Chceš pracovať pre rýchlo sa rozrastajúci startup s medzinárodným úspechom, kde výsledky tvojej práce budú mať globálny dosah?

Naši klienti sú prevažne z USA, a našu výskumnú UX platformu už teraz používajú firmy ako Intel, Accenture, Avast, HP, Opel alebo top univerzity ako MIT, Stanford či Oxford. A možno na základne práve tvojej práce nás osloví ďalší svetový hráč. U nás tvoje nápady neodsunieme na druhú koľaj, naopak sme otvorení tomu ak nám vieš povedať čo nefunguje a ako by sa to dalo podla teba robiť lepšie. Nemusíš sa báť, že ti v nejakej oblasti budú chýbať vedomosti. S našim know-how sa s tebou veľmi radi podelíme.

Čo budeš u nás robiť

  • Staneš sa podporu pre náš marketingový a sales tím.
  • Budeš pomáhať s prípravou obsahu rôznych marketingových materiálov (články, blogy, fóra, newslettery).
  • Budeš vyhľadávať príležitosti na oslovenie firiem a získanie nových zákazníkov (po celom svete). Keď sa oťukáš, budeš samotné dealy s klientmi aj uzatvárať.
  • Budeš sledovať a analyzovať čo robí naša konkurencia a prinášať vylepšenia celkového procesu.
  • Ak budeš šikovný/á a kreatívny, budeš mať možnosť ovplyvniť smerovanie celého projektu. Naozaj.

Požiadavky

  • Máš čas pracovať minimálne 20 hodín týždenne.
  • Si schopný/á komunikovať v angličtine písmom aj slovom na pokročilej úrovni – máme klientov prevažne v USA. Komunikujeme, vyvíjame a tvoríme obsah v angličtine.
  • Máš motiváciu posúvať seba, svoje schopnosti a celý team vpred.
  • Si rozumný/á a uvažuješ logicky.
  • Si zodpovedný/á a samostatný/á. Nerobí ti problém zdvihnúť telefón a vybaviť konferenciu v Amerike alebo zavolať a dohodnúť stretnutie s klientom.

Ponúkame

  • Slobodu a flexibilitu – dohodneš si svoj pracovný čas aj to, kde chceš pracovať. Môžeš pracovať remote alebo v kancelárií na Obchodnej ulici v Bratislave
  • Férové ohodnotenie: 4 - 5 eur na hodinu (podľa skúseností)
  • Možnosť priniesť svoje nápady a výrazne ovplyvniť smerovanie celého projektu – podporíme všetko, čo bude znieť rozumne
  • Rôznorodé úlohy a konštruktívny feedback
  • Budget na vzdelávanie podľa tvojho výberu