UXtweak

Javascript Developer

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 2400 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané09.12.2020

Do you want to work for a rapidly growing startup with international success, where the results of your work will have a global impact?

Our clients are mainly from the USA, and our UX research platform is already being used by companies like Intel, BMC, Broadcom, Michelin, Whirlpool, Avast, HP, Opel, and top universities like MIT, Stanford, and Oxford. Maybe it's your work that will attract another global player!

We won't push your ideas aside; on the contrary, we are open to hearing what doesn't work and how you think it could be done better. You don’t have to worry about lacking knowledge in any area. We'll gladly share our know-how with you.

Náplň práce

Službu UXtweak.com vyvíjame 2 roky. Náš cieľ je vytvoriť najlepšiu online službu/nástroj na testovanie použiteľnosti (User eXperience) webových stránok/aplikácií. Sme slovenská spoločnosť s ambíciami presadiť sa na medzinárodnom trhu. Viac o UXtweaku sa dozvieš na uxtweak.com

Čo u nás budeš robiť:

  • pracovať na online UX research platforme - UXtweak.com
  • navrhovať a implementovať aplikačnú logiku, reaktívne používateľské rozhranie - tučného klienta (SPA, Vue.js) a zodpovedajúce BE služby (framework nad Node.js s prepojením na SQL a NoSQL databázy)

Požiadavky

  • minimálne 2 roky praxe

  • JavaScript & TypeScript - pokročilý

  • Vue.js & Web API - základy

  • NODE.JS - základy

  • HTML5 & CSS3 (less, SASS/SCSS) - pokročilý

  • anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • schopnosť učiť sa rýchlo/efektívne

  • nasadenie a zameranie na dokončovanie úloh

  • nekonfliktnosť

  • ochota po obojstrannej dohode dočasne zvládať vyššiu pracovnú záťaž zámenou za ďalšie benefity

Ponúkame

  • Práca so skúsenými developermi.
  • Práca na medzinárodnom projekte.
  • Svojou prácou budeš mať jedinečnú možnosť formovať a ovplyvniť, ako bude vyzerať úspešný svetový produkt.
  • Máš možnosť pracovať na veciach, ktoré majú skutočný dopad.
  • Milujeme nové technológie.
  • Možnosť načerpať skúsenosti pri práci s nadnárodnými klientmi.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top