UNIVERSAL McCANN Bratislava

Media Planner

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané20.10.2021

🖐️ Sme Universal McCann, fullservisová mediálna agentúra s viac ako 20 ročnými skúsenosťami v oblasti plánovania a nákupu mediálneho priestoru.

Na Slovensku sme tím zložený z približne 50 poctivých, priamych a optimistických ľudí. Sme profesionáli v oblasti komunikácie. A sme predovšetkým ľudia, pre ktorých sú vzájomné vzťahy kľúčové. Vzťahy založené na vzájomnej dôvere a rešpekte považujeme za nevyhnutný predpoklad nášho naplnenia a ďalšieho rozvoja.

A že to nie sú iba slová, dokazuje ocenenie ZLATÁ STOLIČKA ´23 Special Award: Najstabilnejší zamestnávateľ spomedzi mediálnych, kreatívnych, reklamných alebo eventových agentúr.

Mali by ste o nás taktiež vedieť, že sme súčasťou celosvetovej mediálnej siete IPG Mediabrands, patriacej pod reklamný holding Interpublic group. Globálnu značku UM tvorí bezmála 4 800 profesionálov pôsobiacich vo viac ako 100 krajinách sveta.

Sme partnerom značiek ako ČSOB, Suzuki, Johnson&Johnson, Storck, About You, Mattel, HONDA a mnohých ďalších.

Náplň práce

Sedí ti práca v mediálnej agentúre? Baví ťa analýza dát, ale aj prezentovanie stratégií? Ak áno, tak využi svoju príležitosť a staň sa súčasťou nášho tímu profesionálov v oblasti komunikácie.

Aké úlohy máme pre teba pripravené?

*Komunikácia s klientom, kreatívnymi agentúrami a interným teamom
*Príprava actionplánov a mediaplánov
*Príprava prezentácií a podkladov pre mediálnu stratégiu
*Príprava analýz a prezentácií konkurenčného prostredia
*Príprava analýz a prezentácií o spotrebiteľskom správaní
*Práca so špecializovanými mediálnymi softwarmi a pokročilými xls databázami

Požiadavky

Od vhodného kandidáta očakávame:

*predchádzajúce pracovné skúsenosti v mediálnej agentúre (min. 2 roky sú podmienkou),
*výborné analytické a matematické schopnosti,
*schopnosť spracovať a interpretovať analyzované dáta, práca s Excelom,
*kreativita,
*komunikačné a prezentačné schopnosti,
*plynulá angličtina,
*nadšenie pre reklamu

Ponúkame

Ak od nás dostaneš pracovnú ponuku, čaká ťa tiež:

*koncoročný bonus v závislosti od ekonomických a osobných výsledkov,
*5 dní dovolenky naviac počas vianočných sviatkov, možnosť home office,
*vzdelávanie: účasť na konferenciách a školeniach, hodiny anglického jazyka
*zvýhodnená športová Multisport karta
*firemná joga
*pravidelné agentúrne raňajky a teambuildingové aktivity
*mobilný telefón
*práca v mladom priateľskom kolektíve v novo-vybudovanom office podľa umenia feng shui

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top