Universal McCann

Digital Media Specialist

FormaFull-time

Platod 1400 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané12.01.2022

🖐️ Sme Universal McCann, fullservisová mediálna agentúra s viac ako 20 ročnými skúsenosťami v oblasti plánovania a nákupu mediálneho priestoru.

Na Slovensku sme tím zložený z približne 50 poctivých, priamych a optimistických ľudí. Sme profesionáli v oblasti komunikácie. A sme predovšetkým ľudia, pre ktorých sú vzájomné vzťahy kľúčové. Vzťahy založené na vzájomnej dôvere a rešpekte považujeme za nevyhnutný predpoklad nášho naplnenia a ďalšieho rozvoja.

A že to nie sú iba slová, dokazuje ocenenie ZLATÁ STOLIČKA ´23 Special Award: Najstabilnejší zamestnávateľ spomedzi mediálnych, kreatívnych, reklamných alebo eventových agentúr.

Mali by ste o nás taktiež vedieť, že sme súčasťou celosvetovej mediálnej siete IPG Mediabrands, patriacej pod reklamný holding Interpublic group. Globálnu značku UM tvorí bezmála 4 800 profesionálov pôsobiacich vo viac ako 100 krajinách sveta.

Sme partnerom značiek ako ČSOB, Suzuki, Johnson&Johnson, Storck, About You, Mattel, HONDA a mnohých ďalších.

Náplň práce

Do nášho digitálneho tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu - Digital Media Specialist najmä pre Social Media kampane (Facebook Business Manager, Snap Ads Manager, Pinterest Ads Manager, LinkedIn Ads Manager).
Ak ti sedí prostredie mediálnej agentúry, vynikáš strategickými a analytickými schopnosťami a tvojmu oku neunikne žiaden podstatný detail, tak možno práve ty sa môžeš stať jednou / jedným z nás.

Aké úlohy na teba v našej agentúre čakajú?

  • Plánovanie, realizácia a vyhodnotenie social media kampaní;
  • Optimalizácia online kampaní;
  • Analýza výsledkov, spracovanie dát a reporting (+slovné zhrnutie kampane s ďalšími odporúčaniami na zlepšenie);
  • Práca s analytickými nástrojmi + s trackovacími nástrojmi (napr. Google Analytics, FB Pixel, Google Tag Manager,…);
  • Tvorba a spolupráca na online stratégii;
  • Príprava odporúčaní pre ďalšiu komunikáciu;
  • Sledovanie najnovších trendov a noviniek;
  • Komunikácia s klientmi.

Požiadavky

  • predchádzajúce pracovné skúsenosti, prípadne stáž/prax v oblasti digitálnej/social reklamy - výhodou
  • nadšenie pre marketing a reklamu, chuť učiť sa
  • zodpovednosť, zmysel pre detail, schopnosť koncentrácie
  • analytické schopnosti
  • kreativita
  • tímovosť
  • pro-klientské zameranie
  • plynulá angličtina

Ponúkame

  • zaškolenie a podpora seniorného tímu online špecialistov
  • koncoročný bonus v závislosti od ekonomických a osobných výsledkov,
  • minimálne 5 dní dovolenky naviac počas vianočných sviatkov,
  • možnosť práce z domu - home office,
  • vzdelávanie: účasť na konferenciách a školeniach, hodiny anglického jazyka,
  • zvýhodnená športová Multisport karta,
  • pravidelné agentúrne raňajky a teambuildingové aktivity (počas nelockdown obdobia),
  • mobilný telefón,
  • práca v mladom priateľskom kolektíve v novo-vybudovanom office podľa umenia feng shui;

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top